Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetek? (bővebben lent. )

Mi lehetek? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg furcsa dolog történik velem,kiszűrők hangokat nagy tömegben,erősebb és ügyesebb vagyok, magasabb a fájdalomküszöböm,és az állóképességem is.Gyakran a szaglásom is jobb és elönt az indulat és ilyenkor ölni tudnék, nagyon furcsa érzés, ezek a fenti tulajdonságok együtt még nem érvényesültek.Különböző időpontokban érzékeltem ezeket ideiglenesen ( nem adrenaiin volt, mivel több, mint fél óráig éreztem ezeket.)Egyesek szerint ez még folytatódni fog.Kiskorom ót aimádom a kutyákat és mostanában megváltozott a viselkedésük, mikor az eggyik környékbéli kutyának a szemébe néztem a mai nap, aki eddig szét akart engem tépni és ugatott, mint egy hülye korcs, amikor a szemébe néztem mélyen, akkor megsem mert szólalni és csak nézett engem.És a két szemem két külső oldalán megjelent fekete körvonal ( nem karikás a szemem...) Rajta a szememen a szivárvány hártya mellett.Mi történik velem???:S Kamaszkort és hormonváltozást és egyéb dolgokat kérem, hogy mellőzétek, mert biztos, hogy nem attól van ez.Csak az írjon, aki tudna segíteni nekem.Szkeptikusok ne írjanak légyszíves!A KÉRDÉS NEM KITALÁCIÓ! UI:Nem iszok, nem dohányzom és nem drogozok...
2011. dec. 12. 19:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kétszer is meggondoltam volna, mielőtt kiírok egy ilyen kérdést. Teljesen egyértelmű, hogy lenézted a vérfarkasok "leírását" a netről, most pedig várod, hogy mindenki csodáljon miatta.

Az ilyenek miatt nézik sokan egyre inkább hülyének azokat akik nem utasítanak el élből minden ezotériával kapcsolatos dolgot. (Hogy a 10-13 év körüli naiv kiskamaszokról ne is beszéljünk, akik ezeket olvasva egyre több baromságot hisznek el - habár a ValóVilágnál végülis ez se rosszabb..) Ideje lenne kicsit megkomolyodni.

2011. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
megharapott egy pók és pókemberré változol..
2011. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Az elsőnek írom, hogy nem néztem le a személyleírásukat, hanem ezek tényleg megtörténtek velem...Csak azért nemtudod felfogni, mert nagyon ragaszkodsz a racionális gondolkodásmódhoz...
2011. dec. 12. 19:36
 4/32 anonim ***** válasza:
Szerintem farkasemberré fogsz változni rövid időn belül, ha ez zavar téged akkor keress valakit, aki ért az ilyenhez és kérdd meg, hogy segítsen rajtad.
2011. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna, legalábbis az a része, hogy szuper erős és ügyes lennék,de a gyilkolósdis része az már nem lenne jó :S.
2011. dec. 12. 20:45
 6/32 anonim ***** válasza:
89%

szóval láttad a saját szemed mikor a kutyára néztél?

hogy csináltad? a kutyát bevitted a fürdőszobába a tükörhöz?


ilyen apróságokon buknak meg a kitalált sztorik..

2011. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%

ja! és tudnék segíteni.

alapvetően kétféle megoldás van:

-vagy orvoshoz fordulsz hogy beteges tévképzeteid vannak.

-vagy kötél, és megoldod magad..

2011. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
69%-os válaszoló én egy szóval nem említettem, hogy láttam a szememet a kutya a szemében...Azt írtam, hogy a kutya szemébe néztem mélyen...
2011. dec. 12. 21:04
 9/32 anonim ***** válasza:
88%
ezt írtad:És a két szemem két külső oldalán megjelent fekete körvonal ( nem karikás a szemem...)
2011. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
akkor hogy láttad közben a szemed? áruld már el
2011. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!