Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek, szellemidézés!...

Szellemek, szellemidézés! Léteznek ezek? Sok szellemes történetem van ami velem történt meg. Ha írtok privátot elmesélem szivesen. De most egyet leírtam. Ez a történet ahogy most írom 10 perccel ezelőtt volt, ezért mesélem ezt!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egyik történetem:

-A tesóm még kicsi 6 éves.Elmentem érte az oviba és hazajötttünk.Előkészítettem mindent az idézéshez.Az asztalt körberaktuk az ABC-vel.Fogtunk egy poharat és a közepére raktuk.Meggyújtottunk egy gyertyát.-és ráraktuk a mutatóujjunkat a pohárra!Szólongattuk a szellemet,hogy itt van-e.Egyszer-kétszer láttam hogy egy két milimétert mozdul de semmi.Tovább szólongattam.:-Szellem ha it vagy vidd a poharat az igen felé!(mivel az ABC-mellé kell még olyan h. igen v. nem)

És egyszercsak elkezdett menni a pohár az igen felé.Nagyon megijedtem én is meg a tesóm is!Megkérdeztem őt,hogy ő vol te !De azt mondta hogy nem.Csináltunk egy olyat hogy "pofoneskü".Megcsinálta,felvállalta,hogy egy nagy pofont kapjon tőle.Ezért hiszek neki.

De mivel nagyon megijedtünk..elengedtük a poharat!



Szerintetek?Mit szóltok?Nem kellett volna elengedni a poharat?Mi fog történni azért mert elengettük a poharat?-és ha rossz szellem? Félek..féltem a tesómat is!


és írjátok le ti is a történeteiteket!!


2011. dec. 20. 16:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ment visza a másik világba ezért áldozatot akar... most nemtud visszamenni anélkül (SZERINTEM)
2011. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Az hogy a mi világunkban milyen rossz tulajdonságok léteznek, értem ezalatt harag, megtorlás, önzés stb. Nem jelenti azt hogy minden világ ilyen. Egy másik, megvilágosodottabb világban ezek az érzések nemigazán léteznek.:P Nyugodj meg, nem lesz semmi xD
2011. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Leteznek szellemidezesek, de vigyazz, mert ha egyszer beszallsz a "business"be, akkor nincs megallj. jo pelda erre a Paranormalis jelensegek cimu film, ha van kedved nezd meg. en a te helyedben vigyaznek, a szellemidezes nagyonveszelyes.
2011. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem játszadoznék olyan erőkkel, amiket nem értek (idézés, mágia), a végén még rosszul sül el.
2011. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Napkiraly ***** válasza:
74%
Végrehajtottál egy nem szakszerű, felesleges szellemidézést úgy, hogy nem tudtad kit akarsz megidézni, nem tudtad hogyan kel megidézni. Én a helyedben kezdenék félni. Ha szerencséd van visszament, ha nincs szerencséd ott van.
2011. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Sajnálom az öcsédet, hogy ilyen marhaságokkal szivatod...

SZELLEMEK NINCSENEK!

2011. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:

Persze poénos lehet meg érdekes egy szeánsz. Én régebben elég mélyen benne voltam ezekben a dolgokban, sokat foglalkoztam velük. Röviden ennyi lenne:

A szeánsz nem abból áll h megidézel egy járkáló szellemet és annyi. A túlvilágban is megvannak a különböző lények, amik átjárhatnak a mi síkunkra. Egy szánsz közben megnyitsz egy ilyen "átjáró kaput". Megnyitni nagyon egyszerű. Az is elég ha erősen gondolsz rá, szólítgatod, vagy olyan site-okat nézegetsz. De bezárni már nem olyan egyszerű. Én is éppezért hagytam fel a témával mert már kezdtek eldurvulni a dolgok.

Amennyiben nem tért vissza a szellem a saját világába, a következmények annál súlyosabbak, minnél jobban félsz tőle, illetve minnél erősebb az a lény. Egy szellem nem jelenthet akkora gondot, de egy démon már durvább. Nagyon vigyázz és nézd mindennek a jó oldalát!! És most hagyd abba ezt az egész szeánsz témát mert ha így folytatod, súlyosabb következményei is lehetnek!!

Remélem tudtam segíteni.

2011. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
6éves voltam mikor meghalt a nagypapám,2 hónapig síratam/gyászoltam.Egy este gyertyát gyújtottam,az nap éjjel felébredtem,láttam a nagyapám mentem utána,a lámpák nem működtek,hideg volt.Ott volt a kanapén,oda mentem,megöleltem,elkezdtem sírni.Kérdezte mért sírsz?Mert nem foglak látni mondtam.De fogsz mondta majd eltűnt,reggel ott találtak a kanapén. Én ezt elmondtam de nem hittek nekem.
2011. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#7/8 : Igen,segítettél köszönöm a válaszodat!!!

Sajnos...azóta észlelek olyan dolgokat ami arra utalna,hogy itt van a szellem!:// --> Tegnap(karácsony előtt egy nappal) elment az áramunk,persze természetesen ekkor vak sötét volt.Átmentem a papám szobájába csak ő épp akkor ment.Én,mivel féltem bebújtam a paplanom alá!Hallottam olyat mintha valaki a szoba közepoében járkálna.....nagyon féltem.Ezt mondogattam:-KÉRLEK MENJ INNEN!!<---folyamatosan ezt mondogattam!!!!!



#8/8 Én hiszek neked.!:)

2011. dec. 24. 18:05
 10/25 Napkiraly ***** válasza:
Huhh, hát asszem xarban vagy. Mondjuk megpróbálhatnád nekünk lefotózni vagy valami,legalább haszna is lenne. Egyebekben határozottan szólítsd fel távozásra, mondd neki, hogy visszavonod a meghívást, és hívd segítségül a fényt, a világosságot! Imádkozz Istenhez, és kérdd tőle, hogy segítsen visszamenni annak amit áthívtál, és hogy bocsásson meg neked.
2011. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!