Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most az vagy csak én képzelem...

Most az vagy csak én képzelem így? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A történetem kissé filmbe illő, és nagyon meg vagyok lepődve..

Nemrég jött az iskolánkba egy új lány, egyszerűen gyönyörű, és nagyon érdekes. Sokat próbálok a közelében lenni, szinte vonz, hihetetlen jó illata van, mint egy erdő, virágokkal, és messziről látszik, milyen selymesen csillog a bőre... Mostanában egyre többet beszélgetünk, de ez is nehezen ment, mert nagyon zárkózott és szerény, csendes.A múltkor együtt mentünk el órák után, felajánlottam neki, hogy hazakísérem. Beleegyezett, de nem kísérhettem hazáig, csak egy darabig. Egy parkon vágtunk át, és ahogy beértünk a fák alá, megeredt a nyelve, csilingelve nevetgélt, teljesen felszabadult. Szinte hallani sem lehet, ahogy jár vagy lélegzik! Soha nem hittem a természetfeletti lényekben, egyszerűen kinevettem azokat, akik meg voltak győződve a létezésükről! Kicsit utánanéztem a dolgoknak, és az a bizonyos lány tökéletesen beleillik egy lombtündér leírásába. Vagy teljesen megboondultam? Értelmes válaszokat, köszi.

16/F


2011. dec. 25. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szerelmes vagy. :)
2011. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
kitudja, lehet;D
2011. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább földre szállt angyal.

16 évesen én is ismertem egyet, de az enyém itt is ragadt és ma van két gyereke.

A tied iszik mirhát meg gyehennát? :)

2011. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

#Beetom


Nem gyehennát! (Az a tisztítótűz.) :-)

Hanem mannát. (Az az istenek eledele.)


Pedro

2011. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) lehet, hogy a szerelem hozza ki belőlem, de még nem is ismerem annyira, és fizikailag nem is vonzódom hozzá, ha szabad ilyet mondanom...:)
2011. dec. 25. 19:38
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
A tündérek mióta járnak iskolába? :)
2011. dec. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tényleg nem tudom, úgy érzem teljesen megőrültem, már alig várom, hogy újra láthassam! Ki tudja, lehet hogy járnak... Vagy nem tudom..:)
2011. dec. 26. 10:59
 8/15 User 4574 ***** válasza:
100%
Szerintem is Szerelmes vagy! Ő a Te tündéred! A lombos fák engem is megindítanak! Meg ez a történet... Kívánok rengeteg boldogságot, ha együtt lesztek! Persze akkor is, ha nem... :)
2011. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ó de szép.Ha könyv lenne elolvasnám..:)
2012. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Mostanában egyre többet beszélgetünk, ha már eléggé mély a bizalom, elmesélem neki, hogy éreztem, mikor először megláttam.:) Remélem magyarázatot ad!:))))
2012. jan. 6. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!