Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Beszélhetnék a tündérekkel?...

Beszélhetnék a tündérekkel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már a nyáron észre vettem,hogy kis fények repdesnek körülöttem ráadásul hallom a hangjukat (apró kis susogásokat)kedvesek és néha mintha beszélnének hozzám de nem értem mit mondanak

(lécci ne nézzetek hülyének,komolyan beszélek!)



2011. dec. 30. 14:36
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Sok mindenben hiszek, sok mindenről tudok, de a 'tündérek'ben nem túlzottan. Én talán szellemgömbre gyanakszom. Ha komolyan érdekel a dolog, írj privátot.
2012. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

KAMU KÉRDÉ LÁTSZIK !

DE HOGY NE LEGYEN OFF : IGEN BESZÉLHETSZ

2012. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
nem vagy hülye és nem is vagy beteg!!! amiket látsz azok angyalok amik fény "gömb" alakjában jelennek meg de elő fordulhat hogy ember formát öltenek és úgy állnak eléd. Nem bántanak csak vigyáznak rád.valószínűleg egyre kijjebb és kijjebb nyílik a harmadik szem csakrád és ezért látod őket. Ha beszélnek veled azt azért teszik hogy hangolják a füled hogy később hasznát vegyed ennek a képességnek.
2012. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Hülye
2012. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 yossarian44 ***** válasza:

Ateremburáját, kettővel ezelőtti, komolyan, ha a tündér hülyeség, az egyetlen logikus magyarázat az angyal?


Mennyi ember maradt le itt a reneszánszról?

2012. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A tündérek mindig jelét adják,ha kapcsolatba akarnak veled lépni.Néha így,néha úgy.De ha nem,akkor hiába akarsz te tőlük bármit.
2012. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!