Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg lehet cáfolni, hogy igaz...

Meg lehet cáfolni, hogy igaz ami ebben a könyvben le van írva: Aryana Havah: Inuaki, a bennem élő reptilián?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Ja biztosan!

Aryana Havah nevű ember nem is létezik, mert ez, egy álnév, Inuaki meg kitaláció, a bennem meg nem él, egy replitán (most komolyan - nem tudnak, valami új szót kitalálni?).

2012. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hogyhogy nem létezik? bebizonyítod? benned nem él.. ezt tudom. de gondolom nem is olvastad a könyvet.

Inua bolygó nem létezik, erre van bizonyíték?

2012. jan. 10. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen. Ha jol emlekszem a cimere, ez az az iromany, amit en is kaptam.

Ennel a kerdesnel a 12. valaszolo vagyok (00.19-es), es oda több hozzaszolasban is leirtam a nezeteimet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2517..

A fenti kerdesre reszletesebben leirtam, miert nem akarok senkit meggyözni (mert nem is lehet), es miert erdemes, mielött allast foglalsz, megvizsgalni, magadban kerdeseket feltenni az ilyen fajta, jozan eszt figyelmen hagyo, "kitudjamiez" temaju iromanyoknal. Az elejen olvasva meg (esetleg) szkeptikus vagy, kesöbb igazabol azert kelt felelmet, mert olyan hosszu, hogy sokaig kell olvasni, foglakozni vele (mert addig magyarazza, mig el nem ülteti a bogarat benned!), miközben meg mindig, semmi kezzelfoghatot nem közöl... Idövel aterzed a hangulatat, ez ragad rad, ahogy egy szomoru hagulatu irodalmi mü vagy egy erdekes filmet is aterzel.


Nagyon ravaszul, valos adatokat ötvöz a hülyeseggel, sok-sok tenyt felhoz, elferdit, tevesen magyaraz.


Mar az is eleve gyanura ad okot, hogy eleinte bizonytalansagot erzel, majd egyre jobban a felelemkeltesre megy ra, miközben semmi megfoghato sincs benne! Sem egy utalas, honnan az adat, honnan szarmaznak a leirtak, sem egy regi könyv/kutatas szama, semmi!


Atmasolok par megcafolo ervet:

1. Nem kell ahhoz mas faj, hogy az emberben valaki kart tegyen, (sajnos) az emberben is megvan ez....

2. Az iromany szerint pl. a reptoidoknak van par "földi" szövetsegese: ök vagy uralkodok, vagy multik. Vagyis a multiknak miert kene annyi penz, mit csinal vele, eszerint a reptoidoknak megy ez is, akiknek persze nem a penz a fontos, hanem az a celja, hogy kicsinaljak az embert.

Ez a gondolatmenet ott hibadzik, hogy a penz olyan jellegü dolog, hogy abbol barmennyi van, akkor is több kell, ezt mindenki tudja ugye magarol is?! A vagyak ilyenek. Barmit elertel az eletben, mindig többet akarsz. ez visz elöre. A vagyad. Különben meghalnal. Tehat a multik mögött nem kell reptoidnak allni, a multik is emberek, akiknek mindig több kell...

3. Az uralkodok az iromany szerint reptoid leszarmazottak vagy reptoidok. Ezt igazolja a furcsa, bamba tekintetük, eldeformalt fejük. Talan meg Tutanhamont is felhozza peldanak, aki kb 20 evesen meghalt rengeteg veleszületett betegsege volt.

Ezzel a gondolatmenettel az a baj, hogy egyes uralkodoknak azert ilyen a tekintetük, betegsegeik, mert evszazadokon keresztül az uralkodok nagyreszt a csaladon belül hazasodtak, es a genetika okozza ezt. (Kisebb-nagyobb elmezavarra utalo tekintet)

4. Az iromany azt irja, hogy egy ceg alapit 2 (vagy több) orszagban müködö vallalatot, es az ott termelt dolgokat ide-oda viszik, miközben penzt szornak ki az ablakon, amit egy "földi" iranyitasu vallalat nem tenne. A valosagban az ilyenek mögött könyvelesi trükkök vannak, es rairjak a termekre, mintha a masik orszagban lenne termelve, mert igy nyernek valamit a vallalatok, de persze nem szallitjak ide-oda. Gondolj csak arra: a valos eletben van "jo" könyvelö es "rossz". Mitöl jo a jo? Attol, hogy ismer bizonyos könyvelesi trükköket. Az összeset en nem tudhatom, de ugye, mindannyian tudjuk, van ennyire ravasz az ember is??

Ennyi jutott most eszembe.

2012. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


És a dimenzióváltás, Isten, a reinkarnáció és amit a lélekről ír? Ezekben van igazság?

2012. jan. 10. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezekre mar nem emlekszem, valoszinüleg mar akkor megcafoltam magamban, amikor olvastam. :)

Hogy valami "keresztezes" törtent az emberrel vagy ilyesmi? Erre irtam, hogy nincs ra szükseg, sajnos, az emberben is megvan minden "keresztezes" nelkül is... Mert szabad akaratunk van... Visszamenöleg, sok evszazadra is latszik, ha esetleg az iromany idöpontot ir (?). Pl. az okori nepeknel, amikor rabszolgak egymas elleni harcat nezve (az gyözött, aki tulelte) volt a szorakozas egyeseknek.

Csak racionalisan: meg soha, senki nem latott ilyen lenyt a Föld alol feljönni, nincsenek felvetelek a teveben..stb.


Rudolf Steiner ir a fajok kialakulasarol, az ember mostani emberre kialakulasarol. Kisse bonyolultan, es kell egy elvont gondolkodas az ö irasainak ertelmezesehez, de azt el tudom kepzelni. Ott nincs keresztezödes, hanem inkabb "osztodas"...


elözö

2012. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igeeen de engem pont ez a dolog nem is igazán érdekelt/fogott meg benne (még nem olvastam végig). De amit olvastam és nem ez volt az tetszett. Dimenzióváltás, béke, szeretet, megújul a föld. Akkor az hogy elültetünk egy magot, meglocsoljuk és 10 nap múlva annyit terem amennyire szükségünk van. Kb addig olvastam h erről a kereszteződésről beszél de ez már tényleg nem is izgat de ami előtte volt az igen. Lehet az a része igaz? (Isten, a "mátrixnak" nevezett dolog (energia?), és az, hogy újra megszülethetünk, akár másik bolygón, és az idei év végén lesz a dimenzióváltás?
2012. jan. 10. 22:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Bennem nem volt félelem. Általában nem félek semmitől(csak a lányoktól de az más).
2012. jan. 10. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a jövö nem egy eldöntött dolog, hogy ezt "megjosolni" lehetne (hogy lesz-e dimenziovaltas vagy sem), az en jövöm tölem függ, tied töled. Csoport jövöje a csoporttol, összese az összestöl...

Mint egy fa szetagazik, ugyanugy minden pillanatban döntünk, a sokbol egy utat valasztunk.

Valamifele atalakulas van az emberekben, a vilag egy egyre növekvö ütemet vett fel, ezek igazak, ezt ezelött is tudtuk.


elözö

2012. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a könyv második része nem annyira tetszett, de szerintem kimondottan bizalomkeltő és nem félelemkeltő. Egyáltalán nem a félelemre épít hanem a pozitivitásra. Na de nem ez a lényeg. Más források azt állítják hogy az anunnakik nem reptiliánok hanem emberek. Ezen még ma is megy a vita, viszont a sumér ábrázolásokon tényleg emberkén tüntetik fel őket, viszont az anunnakik nem engedték magukat valós alakjukkal ábrázolni. Ha ez így van akkor akár reptiliánok is lehettek.

Akárhogy is. Teljes képet nem lehet látni az egészről még, de remélem hamarosan kiderül.

A kérdésedre válaszolva: nem hiszem hogy meg lehet cáfolni, de azt sem hogy bizonyítani.

2012. febr. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!