Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 9-én temettek el egy ismerősöm...

9-én temettek el egy ismerősömet. Lehet, hogy ő volt?

Figyelt kérdés

Nyáron megismerkedtem egy sráccal. Többször is találkoztunk, viszont nem voltam vele elég egyértelmű, hogy nem szeretnék tőle semmit. ('mostmár vágom mi az ok ugyan olyan vagy mint a többi csaj' ilyenekkel célozgatott közösségi oldalakon).

Pár napja olyan érzésem van lefekvés előtt, mintha egyszer csak megjelenne valaki a szobámban, és sétálgatna. Tegnap azt éreztem, hogy nagyon közel hajolt hozzám.

Mit tegyek?



2012. jan. 15. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vegyes
2012. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Várj most akkor a srác meghalt és aztán járkált a szobádban?
2012. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"9-én temettek el egy ismerősömet. Lehet, hogy ő volt?"


Ha őt temették el - mint ahogy a szövegből kiderül - akkor ő volt az, akit eltemettek. Még vmi? Ja, hogy mit tegyél. Hm, szerintem lapátolj havat, megóvod vele a járókelők egészségét, és magadat is edzed.

2012. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet kimaszott
2012. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő volt, előfordul az ilyesmi, nekem nem furcsa, én is találkoztam sok ilyennel. Semmit se tegyél, egy idő után majd megnyugszik a lelke. Nem lehet, hogy sokat gondoltál rá, a halála után?
2012. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De, sokat gondolok rá még most is :(
2012. jan. 17. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!