Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha a kutyámat vagy egy ismerős...

Ha a kutyámat vagy egy ismerősömet megszállja egy szellem vagy démon azt honnan vehetem észre?

Figyelt kérdés
Mert ugye az embereknél és az állatoknál is van pl. hirtelen hangulat változás meg ilyenek és honnan tudom megkülömböztetni azt ha megszállják vagy csak hangulat változása van? és mit csinálna ha megszállnák? vagy én mit tudnék tenni azért h vissza kapjam?
2011. júl. 8. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Naná.. összeszeded az eszed és rájössz hogy se szellemek se démonok nem léteznek.
2011. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
én hiszek bennük..amúgy meg minek írsz ide válaszokat ha egyáltalán nem is segítesz vele? és minek jössz ide ha nem is hiszel benne? én se megyek olyan honlapra ami nem tetszik vagy nem értek vele egyet
2011. júl. 8. 20:43
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
as.aSAS:SAS:AS::AS::a:ASD:asd:ASD:DAASD:
2011. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
NORMÁLIS ÉS ÉRTELMES válaszokat kérek!! előre is köszönöm!
2011. júl. 8. 20:54
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
A Démonok nem szálnak meg senkit...
2011. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de már szálltak meg embert..utána néztem
2011. júl. 8. 21:43
 7/16 Won ***** válasza:
63%

A sokásosnál sokkal agresszívabb, kötekedőbb lesz az illető.

Elkezd izzadni, esetleg furcsa dolgokat, netalántán más hangon beszélni.

2011. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
nincs több Supernatural, kisfiam!
2011. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
EKSZÖSZÁJZBÚÚÚÚÚK
2011. júl. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy Démon soha nem szállna meg egy embert csak mert az olyan gonosz. :) A Démonok rendkívül elfoglalt entitások, ez érthető mivel ősi Istenek, nem pazarolják az időt arra hogy évekig egy emberben rostokoljanak. Viszont az angyalok akik a félelem fegyverét oly mesterien használják már 2000 éve nagyon is megszállnak embereket, magukat Démonoknak álcázva vagy mondva. Ez a taktika arra szolgál hogy félelmet ébresszenek az emberekben és ezzel tartsanak távol minket Sátán Atyánktól és az Igaz Istenektől.
2011. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!