Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan lehet tudni hogy ki...

Honnan lehet tudni hogy ki boszorkány, , varázserővel"?

Figyelt kérdés

2012. jan. 17. 19:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
36%
Boszorkányok NINCSENEK
2012. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon egyszerű, én 100% biztosan meg tudom mondani, és soha nem tévedek!

Mivel boszorkányok nincsenek, bárkivel beszélsz, az nem boszorkány. Logikus. Ugye mondtam, hogy tudom a megoldást?

2012. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Ha megtudod "varázserővel", akkor te!


Pedro

2012. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amikor kipróbálja rajtad a varázserejét.

Nincsenek mi?

Sajnos rajtam gyakorlatozott néhány boszi...

Azt se vennétek észre, ha kivarázsolnák a fejetekből a szemeteket.

2012. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Boszorkányok VANNAK, mert az egy VALLÁS. És nem természetfeletti lények.
2012. jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
léteznek, de nem tudnék róla, hogy a varázsolni tudás az egy hit lenne
2012. jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vagyis vallás
2012. jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megérezni a kisugárzásán, hol negatív, hol pozitív kisugárzást érzel. Nézd a szemét, a kezét, az ujjait, nem egy átlagos, hétköznapi, szürke kisegér.
2012. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A mágia használatának több szemmel látható nyoma is akad ha valaki tud olvasni a sorok között.


Először is nyitott embernek kel lennie. Olyannak aki minden el tud fogadni de nem vak buzgósággal. A begyűjtött információkat pedig logikusan is ki tudja értékelni és nem csak elfogadja mint valamiféle dogmát.


Akik segítőkészen állnak az emberekhez és szinte sugároznak. A tudatosság és éleslátás szintén lehet jel.


Sok mágus aki már eljutott a mélyebb rétegekbe és előrébb jár a tanulmányaiban társaságban eleinte csendes de utána mindenki pozitívan mint valamiféle névtelen barátként kezeli. A jó mágus jó ember ismerő, szinte a vesédbe lát, ezért fogadják szívesen mindenhol és nem mellesleg jó hallgatóság és tapintatos ember.


Nagyon fontos ismérv a tisztelet amelyet saját tudománya iránt érez szinte szent odaadással. Ezért is titkolja és csakis akkor beszél róla ha kérdezik és csakis annyit amennyit kérdeznek, mert tiszteletben tartja a másikat is.


Azok akik alapvetően negatív energiákkal "játszanak" rossz behatást keltenek a laikusokban. Taszítólag hatnak mert a jellemükben ott a sötétség és a kisugárzásuk borús és alapvetően negatív.


Természetesen itt is áll a - nem minden arany ami fénylik- közmondás. Ha kétségeid vannak kérdezz rá. Vagy utalj a témára egy két szóban. hidd el hogy a mágia legszerényebb művelői is szívesen beszélnek a tudományukról ha szóba kerül. De legalábbis felderül az arcuk és érdeklődéssel fordulnak az elejtett szavak után.


ha pedig vaklárma volt akkor visszafordulnak a csendes megfigyelésbe vagy ahhoz amit addig csináltak.


------------------------


Azonban sokféle ember sokféleképpen viszonyul a témához. Elfogadással vagy előítéletekkel, tehát óvatosan a puhatolózással.


Sok mágus nem fedi fel magát akkor sem ha nyílt kérdést kap. De a szavai árulkodóak, figyelj és ha bölcsebb mint a fizikai kora akkor jó helyen jársz.


------------------


Egyéb apró jelek:

- ékszerek - sokan kedvenc szimbólumukat vagy jelentéssel bíró medálokat,gyűrűket stb.. hordanak.

- a tudás és annak megszerzése fontos részét képezi az életüknek. kérdezz rá miket szokott olvasni. A legtöbb mágus sci-fi vagy fantasy rajongó, de legalábbis szereti.( a tudás természetesen nem ezekből a fikciókból szűrik le, az kicsit vicces és butaság lenne)

- pozitív hozzáállás - optimizmus

- némi pozitív érzetű titokzatosság


Egyébkén nincs nagyon jellemző fizikai jele, inkább a beszédből és a jelenlétből lehet sejteni hogy valaki él mágiával vagy sem.


Kiegészítésként fizikai jellemző talán hogy a mágia tanaiban az ép testben ép lélek filozófia él. Sok szertartás megterhelő a szívnek és a testnek ezért jó ha karban van tartva.


A fentieket főleg a "jó mágusokra" írtam. Őket nehezebb kiszúrni ám ha megismersz egyet biztosan tudni fogod kivel állsz szemben.


A fekete mágusokat pedig azt hiszem nem kell ecsetelnem. Rosszindulat, sötét jellem, a hideg kiráz tőlük és a műveiktől....


Remélem tudtam segíteni! :D

2012. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zenevilag válasza:
[link] nézd meg.
2012. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!