Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak boszorkányok?

Vannak boszorkányok?

Figyelt kérdés
Az UFO-s topicban valaki megállapította, hogy nincsenek boszorkányok. Nektek mi a tapasztalatotok erről?

2012. jan. 7. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
boszorkányok vannak.ufok vannak.reptoidok nincsenek.
2012. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Néhány anyós és vén asszonyt tartanak boszorkánynak. De boszorkányok nincsenek,ezt már Könyves Kálmán király is rendeletbe adta.
2012. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
63%
Én még személyesen nem láttam de ahol lakom ott úgy tartják h volt egy nő aki boszorkány volt. És ismerősöm anyukája mesélte h volt 1 kis fehér kutyája a nőnek és nem tudták megsimogatni mert átment rajta a kezük. És gondolom ebből gondolták h a nővel vmi van. Amúgy meg nem tudom tényleg igaz-e de én bevettem :D
2012. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Boszorkányos esetekről hallottam, olvastam. Pl átkozások, stb. De hogy mennyi belőlük az igaz, azt nem tudom.

Boszorkányok vannak, mivel a Wicca vallás hívei boszorkánynak, boszorkánymesternek, mágusnak nevezik/tartják magukat.

2012. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A fiaim néha azzal heccelnek jó dolgukban, hogy én egy igazi boszi vagyok! :-)

Tehát akkor igen! Én az vagyok!

2012. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, úgy hívják őket hogy nők x)
2012. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mustafa33 ***** válasza:
100%

Ha Könyves Kálmán ismerte volna az anyósomat, nem beszélt volna hülyeségeket.

Egyébként a nyugati boszorkányok Strigones mások mint a keleti boszorkányok. A buszur kán az nagyhatalmú (nem világi) úr volt.

2012. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Reggel láttam egyet a Minimax-on. Sőt hármat is. :)))

Biztos vannak. De gondolom, nem olyanok, mint a mesékben. Szóval semmi seprőn röpködés, meg nagy-üstben kotyvasztás. Állítólag használták a seprűt, csak nem úgy mentek el vele, hogy ráültek és huss. Hanem másképpen ültek rá és mentek el vele, miközben a nyálkahártyára kenték az úgynevezett boszorkánybalzsamot, ami hallucinogén anyagok egyvelege volt. :)

2012. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak boszorkányok. :) Élő példának magamat venném. Ha bővebben szeretnél beszélgetni róla, akkor csak írj. ;)
2012. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat - a boszorkányokét és nem boszorkányokét egyránt! Szerintem egyébként vannak, voltak és lesznek is...
2012. jan. 11. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!