Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki az a 404? és ki az a feri...

Ki az a 404? és ki az a feri v mi?

Figyelt kérdés
egyáltalán mi közük egymáshoz? lehet h vki elfelejtette bevenni a gyógyszerét? o.o xd
2012. jan. 19. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ide masolom egy masik hasonlo kerdes valaszabol:

[link]

A Feri az elsö aki talalkozott vele az oldal szerint.

Ugy tudtam meg, hogy ugyanilyen kerdest felteve, raadasul csak a ferit kerdeztem (!!!) azt az üzenetet kaptam legközelebb belepve, hogy töröltek a kerdesemet es megsertettem a szabalyokat, ezert legközelebb kizarhatnak az oldalrol!!! Ezutan hasonlo kerdeseket olvasva bukkantam erre.

2012. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

ettől féltem......feri valójában csaj..de átműtette magát hapsivá...de nagyon gnóm lett szegény,így nem talált szerelemre...de aztán,egy sötét holdfényes éjjelen,jött 404,azaz pepi(böcsületes nevén pepih) aki leszállt a földre és egyenest az ölébe hullott ferkónak,és egymásba szerettek...de aztán....egy viharos reggelen fény derült az igazságra....pepi egy...egy...egy



prostituált volt.....



feri szívrohamot kapott....


és kis tojások hullottak mindenhonnan



és abból keltél ki te is:)



és a csattanó:



..



énis abból a tojásbol vagyok:)



üdv tesssóóóó^^^^^^

2012. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

404 egy alak, aki sok sience fictiont olvas, és itt butítja az arra hajlamosokat a történeteivel.

Feriről fogalmam sincs, ő vagy olyan, mint 404, ki tudja már követni. O.O

Épp néztem az egyik interjút, ami 404-gyel készült (aki azért ezt a nevet választotta, mert így nehéz utánakeresni, tehát homályban maradhat a személye) és azt mondta, Feriből kioperált egy földönkívüli mikorchip bigyót.

Feri és 404 vagy ugyanaz a személy, vagy két sci-fi rajongó, akik álomvilágban élnek. 404 interjúját érdemes meghallgatni, el van torzítva a hangja, de furcsán vontatottan beszél.

Szerintem jobb az a hasonlít, hogy elgurult a gyógyszer, de nem szólok inkább semmit.

2012. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi minden választ.. már világos.. xdd tehát összefoglalva vkinek sok a szabadideje..
2012. jan. 19. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
fölleg nekkem
2012. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!