Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hova tűnt 404, feri, meg a...

Hova tűnt 404, feri, meg a sok kamu reptoid?

Figyelt kérdés

2011. nov. 4. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Feri és 404 nászúton vannak a Gújmánok bolygóján.

A Reptoidok pedig nem fékek, jővőre támadnak.

2011. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Reptoid vagyok!
2011. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Valszeg megunták :)


Baromságokat magyarázni hosszú időn át a legprofibb agyalágyultakat is fárasztja, és egy idő után más móka után néznek.

2011. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 x) ***** válasza:
46%

Nos kicsit elgondolkodtam és arra jutottam hogy mivel Feri és 404 is tagjai az ellenállásnak, elképzelhető hogy elestek a reptoidokkal vívott harcunk során. :( A "kamu reptoidok" (gondolom az ezredesekre gondolsz) valószínűleg szintén életüket vesztették. Csak párszáz reptoid élte túl az ütközetet.

Viszont ha 404 nem jelentkezik 1 héten belül, komoly okunk lehet az aggodalomra.

2011. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát igen:S
2011. nov. 4. 19:53
 6/11 anonim ***** válasza:
5%

Készülnek a végső csapásra ellenünk!

MÁR KETYEG AZ ÓRA...

2011. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

404 most adja ki új bestseller posztmodern horrorját! Az 5. típusú találkozások című könyvet.

Kérdező gondolkozz, csak simán megunták vagy megvonták a netidőt a diliházban.

Ui: hova lett az előző troll üzenetem?!

2011. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Butcher, vitába szállnék veled !


404 FANOK NE OLVASSÁK !


Az agyalágyúltak és a saját képzelgéseikkel teleszőtt deríliumban lévő betegek, nagyon szeretnek megmaradni abban a kis milliőben ami ezt a hitüket táplálja, mert ebben megerősítést kap és jól érzik magukat.


404 szinte sosem fogyott ki az újabbnál újabb tőrténetekből és az hogy élvezte ezt, az is mutatja, hogy még egy weboldalt is összehozott, amiben ugyanazok a lények szerepeltek ugyanazokkal a törvényekkel és hiedelemvilággal. Sőt ! Még a köves videóját is már aznap megcsinálta, jól lehet elég gyermetef hibákkal, ami a nem teljes értelmi képességeket mutatja, hogy az a bizonyos lámpa nagyon kilógott a kő alól.


Mindíg készen állt a mesékből elcsepegtetni párat, szinte mindennap.


Szerintem valami tőrténhetett a Feri ügy kapcsán aminek a kihatása lett az hogy elhagyta ezt az identitást és egy másikkal próbált írni, de észrevették.


Nem is tudom. Állítólag feri képeket küldött a lakásáról másoknak és valamit relyteget, talán vadkendert tenyészt a telkén, nem tudni, de sok találgatást olvastam, tudom mert mindent elolvasok itt még ha nem is írok sokat.


Valami lehetett ferivel, amin összevesztek, azt mondta feri hogy nőzni akar és 404-nek ez nem tetszett, mert szemérevetette, hogy nem ilyen csajozósnak ismerte és ekkor szakítottak, annak ellenére, hogy előtte, megigírte ferinek, hogy amíg nem kap állást eldekkolhat nála, ami elég nagy szó, mert nagyon azon volt hogy megtartsa amit ígért.


Aztán feri megadta 404 számát mindenkinek és telefonon szivatták ! Az igazi 404 http://www.youtube.com/watch?v=FpYTxB_HEGc Lényegében ez volt a végén. De igaz az hogy a köves videoja ami annyira béna volt, hogy mindenki látta alatta a lámpát már eléggé hiteltelenné vált. Szal már lejárt lemez lett.

2011. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem miért kell bántani valakit akit nem is ismertek. 404 egy komoly és béketűrő ember akivel régen leveleztem is és nekem semmi bajom nem volt vele és most sincs.
2011. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én nem bántom nekem sincsen vele bajom amúgy 404 elutazott feri nem tom hol van a reptoidok meg unalmasak.
2011. nov. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!