Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hallottatok az újpesti szellem...

Hallottatok az újpesti szellemtelepről? Mit tudtok róla? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. jan. 22. 21:44
1 2
 1/16 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Hallottam... amennyire tudom a név eredete annyi hogy egy temető helyén épült.
2012. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]

én itt lakom régen mikor ástunk a játszótéren 1-2 koponya + 1-2 csont mindig előkerült :

2012. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Nagy Noéémi ***** válasza:
96%

Hm...Újpesti szellemtelep...ez érdekes lehet!

Aki tudja az írja le részletesen :D

2012. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ne is mondd, Újpesten lakom, hát épp most basztam pofán a szemétledobó szellemét, már elegem van.
2012. jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Érdekes egy történet:DHa valaki tud róla valamit szóljon!
2012. jan. 25. 22:12
 6/16 Napkiraly ***** válasza:

Valahol a neten láttam egy cikket (még a net hőskorában?).

Talán ez volt: [link]

Egy emberrel beszéltem aki ott lakott, azt mondta ő nem hisz ebben, de egyszer éjjel sétált haza és megesküdött volna hogy valami követi, megfordult és nem volt ott semmi

2012. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Napkiraly ***** válasza:
100%

Johny English privát kérésére: Én annyit tudok a szellemtelepről, hogy régi temető helyén épült, és állítólag emiatt nem evilági jelenségek történtek ott. Volt egy cikk, amiben arról írtak, hogy égett rántottaszag terjengett a felsőbb szinteken, illetve állítólag egyszer egy szintet is lezártak emiatt. Az ott lakók állítólag fényeket, villanásokat láttak, bár sokak szerint ez összefügghet a szemben lévő villamosremízzel is.

Aki konkrétan mesélte nekem, az azt mondta hogy éjjel buliból ment haza és úgy érezte követi valami. Hátrafordult és nem volt ott semmi. Talán mintha azt mondta volna hogy hallott is valamit. Mindegy, de gyorsan hazaszaladt ez a lényeg, meg az, hogy ő nem hisz ebben :) Mondjuk állítólag ez az urban legend a megépülését követő években volt erőteljes, gondolom ahogy kicserélődik az eredeti lakosság, az újak már nem emlékeznek arra mi volt a helyén korábban.

2012. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm napkiraly a pontos sokat mondó választ!Ment is a zöld kéz!:)
2012. jan. 30. 00:25
 9/16 anonim válasza:
41%
Egész újpest egy szemétdomb -.-
2012. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem egészen...
2012. febr. 22. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!