Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hallottatok már szellemeket?...

Hallottatok már szellemeket? Vagy csak én képzeltem be magamnak?

Figyelt kérdés
Még régebben egyik nap feküdtem az ágyban, este későn, elalváshoz készülődtem. Az biztos, hogy ébren voltam, tehát nem álmodtam! Suttogást hallottam nagyon közelről, mintha valaki a fülembe suttogna. Többen voltak, és szerintem nem is emberi nyelvet hallottam, csak valami halandzsát. Körülbelül két percig tartott. Nem féltem, sőt, inkább nagyon is érdekesnek találtam. Másnap elmondtam anyunak és apunak, szerintük csak túl fáradt volt az agyam.
2011. jan. 24. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez durva.lehet hogy úfók voltak.
2011. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szüleidnek van igaza. Szellemeket csak az hall,lát,aki ezt beképzeli magának. Sokan újra a középkorba képzelik magukat.
2011. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A mi háziszellemünk, Ubul hangosan szokott szellenteni. Sajnos mindig felébredünk rá, de nem tehet róla, modortalan és szellemes. :)
2011. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ghostboy ***** válasza:
ahogy látom itt is akadnak szép számmal szkeptikusok. a szellemek még ha hihetetlen is tudnak hangot kiadni. pl az EVP. más néven fehér zaj. bár általában ha akarnak valamit akkor nem suttogni fognak hanem zajokkal tárgyak mozgatásával jelzik hogy ott vannak. lehet viccesen hangzik. de én úgy vagyok vele hogy a szkeptikusok mondanak amit akarnak. én hiszek ezekben és ez a lényeg. csak egyszer nehogy a szkeptikusokat is meglepetés érje :)
2011. jan. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ghostboy ***** válasza:

/+update előzőhöz :)

honlapomról tudsz letölteni egy programot amivel ha minőségi mikrofonod van lehet némi esélyed fehér zajt rögzíteni :)

linkem: [link]

és írd le a cikkek közé a tapasztalataid kérlek :)

2011. jan. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az élményed lehet valós.Gyakran van vendégünk,csak nem vesszük észre.Az alvás és az ébrenlét határmezsgyéje azonban egyfajta alfa állapot,s ilyenkor előfordul,hogy megpillantjuk őket.Hasonló tapasztalatom nekem is van.
2011. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2011. jan. 25. 13:26
 8/11 Ufológus válasza:

Valószínű, hogy szellemek voltak, bár nem zárnám ki az ufónautákat sem, de ha földönkívüliek lettek volna, akkor valószínűleg lenne néhány más emléked is az esettel kapcsolatban. :)

Egyébként nekem már sikerült EVP-felvételt felvennem, eléggé félelmetes volt, néhány órával a felvételt követően le is töröltem emiatt. :)

2011. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úristen, most, hogy így mondod, már én is kezdek megijedni...akkor meg szinte viccnek vettem, vagyhát elintéztem a dolgot egy vállrándítással.
2011. jan. 26. 09:55
 10/11 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy szellemek voltak igen, de az is lehet hogy jó lelkek, mert akkor nem maradtál olna nyugodt, ha gonosz lelkek. olyankor tudat alatt elkezd félni az ember.
2011. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!