Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vki segítene nekem? Nem értem...

Vki segítene nekem? Nem értem mi lehet ez.

Figyelt kérdés
A bnőmék új házba költöztek, úgy kb. 3 hónapja. Az egyik ismerősük ajánlotta fel nekik hogy lakhatnak ott, bérelik, addig amíg ő nem tudja eladni. (pestre költöztek a családdal) Már többször is előfordult, hogy az éjszaka közepén arra ébredtek fel, hogy tükrök, üvegek, mindenféle dolgok törnek össze, de csak hallották, semmi nem tört el vagy ilyesmi. Ez 2x fordult eddig elő. Volt olyan, hogy csak úgy simába csempék estek le a falról, és kopogtatást is hallottak az ajtókon ablakokon. A régi család egyik tagja régebben meghalt szén-monoxid mérgezésben (nem a házban) . Lehetséges, hogy ő lenne? És ha igen, miért? Bántani akarja őket?
2012. jan. 24. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem tört szét semmi, akkor ésszerű, hogy nem bentről jött a hang hanem az utcáról. a kopogás meg lehet bármilyen állat. a múltkor ide is "bekopogott" egy madár:D
2012. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Jön a patás ördög extra csípős üvegszilánkos vazelinnel. Hogy ezzel mi a terve azt a fantáziádra bízom. Hihetetlen, hogy a XXI. században nem tudsz magyarázatot találni a felmerülő problémákra. Rögtön túlvilági lelkeket képzelsz mindenhová!
2012. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Antimod ***** válasza:
61%

"Hihetetlen, hogy a XXI. században nem tudsz magyarázatot találni a felmerülő problémákra."


Te tudsz? A 21. században is rengeteg megmagyarázhatatlan dolog történik. Nem vagyunk ám olyan okosak, mint hisszük!


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké, persze, mindenre van magyarázat, értem én. de azért még annyit hozzátennék hogy az előző lakók is hallották az üvegtöréseket, (megkérdezték) annyit mondtak, hogy ne foglaLkozzanak vele.
2012. jan. 24. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:
háth fura egyszer a nagy bágyámmal is tortént valami ilyesmi
2012. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván az utcáról jön, lehet hogy van valami szelektív gyűjtő a közelben, vagy raktár, szemétlerakó, üvegvisszaváltó, csöves egy zacskó üveggel, bármi.. A csempék azért esnek le, mert rosszul vannak felrakva és rohad alattuk a fal. A kopogtatás lehet másik lakó, bármilyen állat, hőtágulás.
2012. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Kizárt, hogy a megholt lelke lenne, hiszen az nem járkál köztünk. Viszont léteznek szellemi lények, akik ezt okozhatják. Nekem is van 3 ismerősöm, akiknél előfordult ilyesmi.

Ha sámánt, vagy szelleműzőt hívatnak, azzal nem lesz megoldva, hiszen az ördög hogyan űzne ki ördögöt, nem? A Biblia beszél erről, és ha valaki szabadulni akar ezektől, akkor egyedül egy útja van: Jézus Krisztus. Hallottam és láttam én már ettől érdekesebbeket is. Az én Uramnak van ereje megszabadítani bárkit.

2012. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mónih ***** válasza:
A Rézfaszú bagoly sokat aktívkodik úgyhallottam..óvatosan!:P
2012. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!