Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet (ett) ez?

Mi lehet (ett) ez?

Figyelt kérdés

A fürdőszobában és a hálószobában eddig sem szívesen mentem be, de a ma esti "programok" után végképp nincs. Mindig úgy érzem mintha valami nézne és bántani akarna. Ez kb. 1-2 éve van így folyamatosan.


Ma 19:00 körül amikor elmentem fürdeni egyszer csak a kád alól valami felkoppantott 2-3-at. Én fogtam magam és kiszálltam, de amikor a törölközőért nyúltam nagyon nyirkos volt, ezért el akartam venni egy másikat, de az is az volt. Amikor beléptem a hálószobába hiába megy a fűtés jég hideg volt és késztetést éreztem arra, hogy minnél hamarabb kijussak onnan.


Most amikor mentem szintén a fürdőszobába jött velem mind a két kutyám is, de nem mertek bejönni hanem az ajtóból ugattak és morogtak. Mind a kettem a fürdő és háló ajtaja közelébe sem mernek menni. Én is most kint éjszakázom a nappaliba, mert nem merek bemenni.


Ami még lényeges lehet a koppantások miatt, hogy nem emeletes házban lakok és pince sincs alatta.


Van valami ötletetek?


2012. jan. 29. 20:58
 1/10 SSJGoku ***** válasza:
78%
Szellem vagy démon
2012. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van valami a házadban ami nem odavaló. Szellem lehet ez. Vagy valami lélek. Előfordulhat hogy más szokatlan dolgot/dolgokat fogsz észlelni még. Ha a kutyáid nem mernek bemenni se a hálóba, se a fürdőbe, az arra utal hogy ott van valami amitől rettegnek, és az állatok megérzik a szellemeket. Észlelhetsz esetleg olyanokat hogy a mikró, vagy a TV, vagy más dolog ki/be kapcsol, pislákolnak vagy kiégnek a lámpák. A jéghideg levegő, jeges fuvallatok is állítólag szellemre utalnak. Ilyenkor egy dolgot tudsz tenni, felkeresel egy papot, vagy más szakembert akit elhívsz a házadba, és ő megállapítja mivel van dolgod. Kiűzni segít természetesen. Ja, és még valami: nem tudsz utánajárni a ház történetének. Nem történt-e ott valami különös haláleset, vagy gyilkosság. Általában az ilyen történetekben minden a múltban keresendő. Remélem segítettem.
2012. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Haver, sajnálom, el kell menned onnan, mert ez az izé lehet, hogy bántani akar. Nagy valószínűséggel ez nem szellemem, mert azok nem tudják erősen felkoppantani a kádat. Ez esetben biztos, hogy nem kopogó szellem.

Szerintem költözz el, de a legfontosabb az állatok egészsége,mert a valami meg tudja őket ölni!!

2012. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Enting ***** válasza:

Jaj, ne paráztasd már szegényt.

Szerintem is utána kell járni a ház történetének. Az azért érdekes, hogy helyhez kötött a jelenség.

Kerüld az egyedüllétet, sötétet, csendet, éhséget, koszt, lehangoló dolgokat. Így azért nehezen fér hozzád. Csak az bánthat, akit magadhoz engedsz, ez nagyon fontos. Ne nyiss ajtót neki. Ezekkel kihúzod, amíg sikerül találnod egy látót, aki megnézi.

2012. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem fog bántani... Nem tud. A csöveket nézesd meg. Ha csak egy konzol is lóg, a nyomás miatt rezonálhat.

Az előttem válaszolókkal egyetemben úgy gondolom, hogy valóban lehet ott "valami". Nálunk is voltak pont a fürdőszobában és a mellette lévő szobában. És igazuk van, hívj látót, vagy papot.

Szóval akik nálunk voltak, "eltévedt" lelkek voltak, akik maguk sem tudták hogy kerültek oda. Nem bántani akarnak, mert, ha tudnának bántani már megtették volna. Igazából félnek és ezért negatív energiát sugároznak. Esetenként vonzhatnak még több negatív energiájú lényt is. De, ha van olyan ismerősöd, aki el tudja küldeni őket, vagy, ha egy pap megszenteli a házat, akkor valószínűleg elmegy onnan.

Hívj segítséget! De soha nem fognak bántani.

2012. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bremai ***** válasza:
34%

Nagyot röhögtem! Sokat néztek tévét!

Szerintem rossza a szigetelésed. Alapból hideg a fürdőszobád? Bár az sem lényeg. A kád a meleg víztől, meg a súlytól picit mozog, pattogó hangot adhat ki. Már rövid fürdőzés után is a pára lecsapódik mindenre ami hidegebb, nyirkos lesz a törülköződ. Erre nedves bőrrel (még ha törülköztél is) kimész egy nagyobb légtérbe, ami pár fokkal hűvösebb mint a fürdőszobai...

Kutyák állítólag értelmesek, hogy te mit gondolsz róluk már más kérdés. Ha ilyen fantáziám lenne én is betojnék!...fel a fejjel, tegyél be vmi bulis zenét, gyújts fényt és ne hülye horrorfilmeket nézz esténként egyedül.

2012. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nagyot röhögtem! Sokat néztek tévét!"


Attól hogy valaki hisz az ilyesmiben, még nem kell kiröhögni. Neked is sz*rul esne ha rajtad szórakoznának a nézeteid miatt. Attól hogy válaszolsz másokat még nem kell ba**tatni. Írd le amit akarsz és kész, a balf*szságodat meg hagyd magadban.

2012. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem csak különleges haláleset, vagy gyilkosság vonzhat oda egy szellemet, az is lehetséges, hogy az illető nem is ott halt meg, de erős érzelmek kötik a házhoz, és ezért kísért ott, a tippem az lenne, hogy keressél meg a környéken 1 idős, helybeli lakost(tehát olyat aki egész életét azon a környéken töltötte) és kérdezd meg tőle, mit tud mondani neked a házról!
2012. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kukkolós szellem vagy démon! :D
2012. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem telt el am kicsit sok idő, az érzések és az 1. észlelés óta? Ha van ott szellem az nem egyből(pár nap elteltével) a tudtára adja hogy "ő" is ottvan?
2012. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!