Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy személy aki meghalt, egy másik élő személyben (akivel amúgy soha nem is ismerték egymást) tovább él?

Figyelt kérdés
Azért kérdem,mert nekem volt egy ismerősöm,aki a lelki társam volt, miután meghalt, egy nappal később az első ember aki szembe jött velem,Ő lett az új lelki társam, pedig előtte alig ismertük egymást...De amikor megláttam,és egymásra néztünk,tudtam,hogy Ő az,hogy Ő az,akivel boldogan fog folytatódni az életem...Ilyen létezik? Vagy csak bebeszélem magamnak?
2012. febr. 5. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak bebeszéled magadnak. De van,aki hisz ebben a babonában.
2012. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Létezik szeri ntem igen.:)
2012. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
És akkor annak a már gondolom felnőtt embernek hova tűnt a lelke? A halott lélek kitúrta?... Ez butaság.
2012. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem kitúrta, megmaradt,csak a halott lelke is benne él tovább
2012. febr. 5. 10:38
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább itt az lehet, hogy abban az emberben az előző lelkitársadat kerested, és a két ember életvitele hasonlított!!!! :)
2012. febr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igazából csak abban hasonlítank,h mind2en megértenek,meghallgatnak/tak
2012. febr. 5. 10:44
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, akkor amit utoljára írtam az lehet a dolgok mögött, vagy szerencséd volt és mindketten jó természetűek voltak!! :)
2012. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Sátán is bebeszélte Évának hogy nem fog meghalni ha eszik a tiltott gyümölcsből.

2012. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7 - megértenek, meghallgatnak- ez nem "csak"- ez egy lelkitársnál fontos. Te is hallgasd meg és értsd meg őt.

És szerintem nem kell, hogy erőltesd, hogy ő benne-ki-hol-merre. Abból még csalódás is lehet, mert egy előítélettel hallgatod: és akkor nem őt hallgatod, haenm a saját előítéletedet. A 7 milliárd ma élő emberből csak akad náhány, aki lelkitársunk.

2012. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!