Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télre szövet kabát vagy nagy...

Télre szövet kabát vagy nagy nyakszőrmés kabát és magas szárú (térdig érő) fekete csízma vagy bokacsízma?

Figyelt kérdés

Most akarok vásárolni télre de kabátba és cipőbe tanácstalan vagyok. a magas szárú csízmával annyi a bajom hogy 162 centi vagyok és lehet hogy alacsonyítana még jobban meg hogy nem minden nadrágomhoz állna jól.

A szövet kabáttal(derékig érő gombolós és nincs deréknál öve de azér valamennyire karcsusított) meg az a gondom hogy nagyon szedi a szöszt, meg nem tudom eldönteni hogy az én stílusom e,azt lehet mindenhez húzni(persze sportcipőn kívül:D)?


2011. nov. 17. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A magasszárú csizma mindig nyerő, mindenkin, csak fekete legyen.


És prémes kabát.


23/L

2011. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Majd amit találsz. :) Én a szövetkabátot és a térdig érő csizmát mondanám, de mert nekem is az van, azért. Ha látsz szép nyakszőrméset amibe beleszeretsz akkor úgyis azt veszed. :D

Szerintem a bokacsizma télre nem praktikus.

2011. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!