Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki hisz rajtam kívül a tündére...

Ki hisz rajtam kívül a tündérekben?

Figyelt kérdés
Van valami tündéres sztoritok? Ha igen, leírjátok?13/L

2012. febr. 10. 16:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
12%
Sen-ki hisz bennük.
2012. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 RaksashaGirl ***** válasza:
100%

Jelen! :) en majdnem minden mitikus lenyben hiszek. Nem bizonyitottak meg az ellenkezojet! ;)

amugy tunderes sztori(esku hogy nem kamu!): kertben voltam ket eve nyaron, a viragokat nezegettem, meg figyeltem a meheket, mikor az egyik viragon valami tok nagy megmozdult. odamentem, es egy bagolylepke merezu, szines micsoda szallt fel a viragrol.(piros, feher es rozsaszin volt, meg volt a testen valami kekes-zoldes szin is) elsore tenyleg bagolylepkere vagy szenderre gondoltam, de az elso az ejjeli, meg a szine sem ilyen, a masodikra meg nem hasonlitott alakban es mintaban. Azota sem tudom mit lattam, de en tunderre gyanakszom. :)

2012. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 zeronibble ***** válasza:
9%
Én nem. Szerintem rajtad kívül nincsen tündér. :D
2012. febr. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek mindenféle természetfeletti lényben, legyen az kísértet, tündér, őrangyal, manó, stb.
2012. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is hiszek bennük. Mindenféle más rezgésszámú lényben hiszek. Mert léteznek , csak olyan a rezgéstartományuk, hogy a mi érzékszerveink (látás, hallás) rezgéstartományán kívül van. A "manituk" - ban is hiszek, mert Leslie Laurence nagy és világszerte elismert ész, és még ha kalandkönyvet ír, akkor is a saját teljes meggyőződéséből írja.
2012. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ki mit lát?


[link]

2012. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
2012. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szepes Mária egyik könyvében olvastam a tündérekről és manókról, meg más effélékről. Egy ötéves fiúcskáról szólt a történet, aki később nagyhírű zongoraművész lett. Nem emlékszem a könyv címére. Egy 7 könyvből álló sorozat volt, kicsi, zöld fedelű könyv.
2012. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Köszönet ma, 19:21-nek a "csillagszülött" cikkért!
2012. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
de cuki vagy ^^
2012. febr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!