Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudhatom hogy van-e...

Honnan tudhatom hogy van-e szellem "bennem", vagyhogy van-e rajtam?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha már láttad/Halllottad, akkor tudod, hogy ottvan, illetve menj el jóshoz stb ilyen szellemes emberekhez és nézesd meg!
2011. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy sok a kamu jós.Tudsz esetleg valakit aki megbizható?Vagy hogy tudnám magamról leszedni ha van?
2011. júl. 28. 22:48
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos nem ismerek jó jós, de biztos vannak itt akik igen, amúgy azt szokták tanácsolni, hogy tisztítsuk meg gondolatainkat(egy gyertya mellet), (elvileg nem csak a házra hat a szentelt víz) És úgy tudom zsálya égetés is hatásos, remélem segítettem :)
2011. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az még kimaradt: a rózsakvarc tisztító hatásu!
2011. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Zök mindegy, hogy van, létezik vagy nem létezik. Én azt ajnálom, hogy ne hidd el, hogy van és ne legyél gyenge.
2011. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod, hogy van rajtad szellem?
2011. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Abból gondolom,hogy nagyon fáradékony vagyok mostanában,és nagyok a hangulatváltozásaim.
2011. júl. 29. 10:36
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az nem csak szellem miatt lehet.

Én azt gondolom, hogy ennek az oka benned keresendő, és nem egy külső entitásban.

Tehát nem a szellem teszi ezt veled, hanem Te nem vagy jól valamiért.

Ezt amúgy nehezebb munka lesz kideríteni, hogy miért érzed így magad, mintha elmennél egy szellem-elengedésre.

De biztosabb út.

Te vagy a felelős saját magadért.


Én nem hiszek ebben a szellem dologban, de elfogadom, hogy Te hiszel. Viszont azt hallottam, hogy a szellemek a gyenge emberekre tapadnak rá, beléjük tudnak kapaszkodni.

Tehát, ha megerősíted magad, lehet, hogy a szellemektől is védve leszel.

2011. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Depressziós is lehetsz, vagy vitamin hiány. Esetleg keveset mozgol és rosszul táplálkozol.
2011. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha szellem van rajtad akkor erős nyomást érzel, olyan mintha valaki rád telepedet volna. Ezt főleg mellkason érezni nagyon.
2011. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!