Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez a sok furcsaság?

Mi ez a sok furcsaság?

Figyelt kérdés
Mikor a szobámban ülök a számítógép előtt, mindíg úgy érzem mintha valaki a hátam mögött lenne.. éjjel néha szokott mozogni a függönyöm egy kicsit, mondjuk ez még nem annyira ilyesztő. Néha látok villanásokat, és utána besípol a fülem, és csak lassan merek megfordulni.. eléggé félek mostanában :| 15/f

2012. jan. 25. 16:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jah és állandóan ráz a hideg, és reszketek néha reszketek a félelemtől.. mitől lehet ez?
2012. jan. 25. 16:26
 2/16 Em0 Girl ***** válasza:
szerintem szellem van nálatok...keress rá Google-ban a szelleműzésre... egyébként ilyesmik nálam is szoktak lenni. lehet hogy csak a szél,a sok gépezés,káprázik a szemed,stb...
2012. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Régebben sok hororfilmet néztem, lehet hogy tényleg ez van, de azért még nem akarok ilyen szelleműzéshez folyamodni mert nem szeretnék beleményülni ebbe az egész szellemvilágba :|
2012. jan. 25. 17:51
 4/16 Mirk ***** válasza:

Fura érzései lehetnek az embernek, a függönyök a légáramlatoktól mozognak, a villanás bármi lehet, a fülsípolás pedig minden embernél előfordul néha.

A tanácsom az, hogy ne félj semmitől és (21. századi értelmes emberhez méltón) keress racionális, valós magyarázatot a tapasztalataidra.

2012. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Racionális gondolkodású ember vagyok énis, általában próbálok minél emberibb, megmagyarázhatóbb válaszokat keresni. A függönnyön gondolkodtam, nem mindíg zár jól az ablak lehet ettől is. A hidegrázást is meglehet magyarázni szerintem azzal hogy félek. A fülsípolást is elhiszem, de ilyen gyakorisággal elég érdekesnek tartom.Sajnos Tavasszal meghalt a nagymamám, Decemberben pedig a nagypapám, lehet ennek köze hozzá?
2012. jan. 25. 18:52
 6/16 Mirk ***** válasza:

A lelkiállapotodhoz nagyon is lehet köze, a kérdéses eseményekhez nem.

Van akinek állandó jelleggel sípol/zúg a füle, ismerek is ilyen embert.

2012. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Most 02:06orakor itt ülök a megfigyelő szobában és ráz a hideg, sípol a fülem, függöny nincs, de otthol van és a radiátorból felfelé áramló hű hatására mozog a függönyöm, és ezt az érzést amit leírtál, sokszor érzem én is, de ez csak a fáradtság+sötét+monitor+játék+az agyunk csinálja. nincs ebben semmi földöntúli, elég ha a szellemekre gondolsz és máris borsódzik a hátad ilyenkor. Ez agyban dől el, szóval nyugi ;)
2012. jan. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Laci555 ***** válasza:

Lehet csak a pillanatnyi lelki állapotod miatt van. ...

A hideg és az érzések sajna igen lehetnek "szellemek" (utálom ezt a szót nem megfelelő). NE FÉLJ! Nincs mitől! Sajna pont azok tévednek el kicsit akik ott vannak. Nem Te hanem ők szorulnak kis útbaigazításra. .. Mivel éppen gondolom Te nem tudsz segíteni az ő haladásukban ezért egyszerűen kérd meg ne zavarjanak és menjenek el. Hülyén hangzik de ők érteni fogják (na nem a hangod hallják:)). (Mellesleg ha megnyugszol tőle neked is jobb lesz)

Laci

2012. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hidd el kérdező,a saját szervezeted tréfál meg! A félelem, az emiatti stressz ezer testi tünetet provokálhat.Ne parázz,mert annál rosszabb lesz.Ha ilyen érzékeny lelkivilágú vagy /márpedig ez nagyon úgy tűnik,ha ennyire félsz/,akkor ne nézz horrorfilmeket.Felesleges a semmin stresszelni,lesznek ennél sokkal nagyobb gondjaid az életben.
2012. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

(19-F)

Nekem is volt ilyen érzésem, nem 1x ,és én már minden misztikus dologban hiszek,és lenne is értelme, lehet bármi,és lehetőleg meg kell értetni avval az ismeretlen érzéssel,mi az a szeretet,és talán abba hagyja.

Remélhetőleg meg érti majd az a furcsa érzés is és egyik napra a másikra el fog menni!( reméljük,nem az őr angyalunkat akarjuk el küldeni magunktól,mert meg ijedhettünk ,esetleg a saját angyalainktól!)

(" a búgás,és a recsegés jellemző a zúgás kíséretével ezekre az érzésekre,mi lehet ez, amúgy meg az összes furcsaság, amit leírtál ,nálam is jelen volt!")

2012. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!