Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha Decemberbe jönnek a Reptoid...

Ha Decemberbe jönnek a Reptoidok, akkor számíthatunk másoktól segítségre? Szenthelyi, adj néhány tanácsot, mivel biztos vannak, meg te ismersz más külföldi fajokat, akik segítenek?

Figyelt kérdés
Gondolok én itt a Vulkániakra, vagy a Lázadók Szövetségére.
2012. febr. 27. 17:10
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
18%
Még most is itt tartasz B+
2012. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Plejádok állítólag úton vannak ide és a Kis szűrkék az ellenségeik, szóval össze lehetne fogni velük, a 2 világháborúban is támogatták a németeket a Reptoid US ellen. Aztán ot van Slenderman, neki nem földi anyagból van a teste és sok él a földön, velük összefogva is ki lehetne állni.
2012. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 SSJGoku ***** válasza:
100%
Badacsonyi Görényember klánja a mi oldalunkon áll!! A Lázadok szövetsége meg már megszűnt mikor legyőzték Darth Sidiust meg a Birodalmat
2012. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Értem, de én itt tényleg hallotam valami Lázadók szövetségét, nem poénból, akik nemrég Szentmihályival legyőzték a Reptoidokat.

A vulkániak meg csak 2063-ra jönnek ide? (a Wikipedián olvastam róla)

2012. febr. 27. 19:02
 5/45 SlenderMan -okos- ***** válasza:

A vulkániak meg csak 2063-ra jönnek ide?


Persze addígra kaptak csak időpontot.

2012. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
45%
MIKOR FOGJÁTOK MÁR FEL TI CSÖKKENTAGYÚAK, HOGY REPTOIDOK NINCSENEK?! MAJD ESTEK POFÁRA AMIKOR NEM JÖNNEK A KIS "HAVERJAITOK"...
2012. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Nézd a Reptoidok igenis léteznek, pont úgy mint a Trandoshanok meg a Szulipánok is. Amugy az NX-01 -el talán felvehetjük ellenük a harcot, bár arra még várni kell 51 évet, plusz ha bevonjuk a Yuuzhan Vongokat, talán ők is segítenek...
2012. febr. 27. 20:20
 8/45 SlenderMan -okos- ***** válasza:

utolsó válaszoló: gratulálok! végre valaki megmondta. ( én csak kedvesen próbálom rávezetni a tényre az embereket, de te... Huh! marha jó vagy!

Amúgy kérdező: Ez mostmár kezdek rájönni hogy vagy kamu kérdés ( és hozzá szólások) vagy totál meghüly*ültél.

2012. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Várom már decembert, vége lesz ennek a sok hülye reptoidozásnak, meg minden világvége jóslásnak....
2012. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Persze, hogy kamu kérdés, arra voltam kíváncsi, hogy 404 meg Szentmihályi mit fognak reagálni a dologra, hogy milyen új epizóddal álnak elő.

Mivel ez az egész olyan mint egy izgalmas Sci-Fi és olyan jó történeteket találnak ki. (Pl Hitler a fiaival a Tau Cetyn zsarnokoskodik)

2012. febr. 27. 20:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!