Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha egy nyomorék embert meghara...

Ha egy nyomorék embert megharap egy farkasember és ezután átváltozik akkor meggyógyul a lába? Vagy csak addig lesz ép a lába amíg farkas alakban van? Vagy farkas formában is nyomorék lesz?

Figyelt kérdés

2012. febr. 28. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rokkant marad. Feltéve, hogy lesérült emberekre gondolsz. Mivel a balesetből már felgyógyult, tehát regenerációs folyamatok ne
2012. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rokkant marad. Feltéve, hogy lesérült emberekre gondolsz. A nyomorékká vált embereknél a regeneráció már leállt, bizonyos értelemben nincsen seb amit begyógyíthatna az erősebb regenerációs képesség. Más kérdés, hogy a sejtek kicserélődnek egy idő után és ez lehet, hogy egy farkasembernél gyorsabban végbemegy.


Amúgy az emberi regeneráció érdekes kérdés, úgy tudom, sertésekből nyert anyagokkal pár éve képesek voltak egy frissen levágott ujjat újra növeszteni.

2012. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] Az ujj újranövesztésről szóló cikk angolul.
2012. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha csak valami nagyon rosszul van összeforrva, akkor elég eltörni újra a csontot.
2012. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legenda szerint az elvesztett testrész átváltozáskor végérvényesen visszanő. De ez csak legenda, mint a farkasemberek is!
2012. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Már látom magam előtt, ahogy tolókocsis olimpikonok hada üldözi azt a szerencsétlen farkasembert...
2012. febr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ekkora nyomorék kérdést, csak is te tehettél fel!
2012. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!