Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én vagyok érettebb, vagy...

Én vagyok érettebb, vagy tényleg nyomorék vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megőrülök az osztályomtól. Tele van p*csákkal, akiket már azért is meg kell tapsolni, ha egy gazszálat keresztbe tesznek... 2-en vagyunk az osztályban, akik tervezünk a jövőt illetően, vagy határozott elképzelésünk van, amiért meg is dolgozunk. Szinte mindenki utál engem az osztályban, nyomoréknak titulálnak. Most nem azért, de egyszer nem segítettek a teremdekorálásban, az egészet én csinálom már 3 éve. Nem hajlandóak közösségi munkákban részt venni, tipegnek a folyosón, nyalnak egymásnak, orrba-szájba vasalják a hajukat, már már kötelezően sminkelnek, nyávognak, rosszul tanulnak, ennek ellenére persze sérthetetlenek. Én is szeretek jól kinézni, hordok magassarkút, néha kisminkelem magam, a hajamat is kivasalom, DE már unom, hogy rám bíznak minden feladatot, mint valami csicskára. Ha merek szólni, hogy már a tököm tele van velük, még én vagyok a nyomorék, aki soha nem fog megváltozni, reménytelen...stb. Osztályfőnök is ki van már akadva, hogy idézem "Azt kezdik ki, aki normális." Elég kicsi önbizalmam van, de nem lehet befolyásolni. Inkább utáljanak, de nem leszek akkora nyomorult, mint ők, mint amekkorának engem mondanak. Szerintük velem van a legtöbb baj. Az tény, hogy velük szembe nagy a szám, és megmondom, ha valami nem tetszik, mert már besokalltam. Ennyire fájna nekik az igazság? Nem vagyunk ovisok, hogy ezt kéne csinálniuk. Én ennyi idősen főzök, mosok, takarítok, nevelem öcsémet /erre nem szeretnék kitérni/, dolgozom... Engem akarnak diákpolgármesternek is küldeni. Ennyire rossz lennék? Nem dicséretet várok, de egy kis megerősítést, hogy nem én vagyok retardált. Illetve persze véleményt is. Köszönöm. 18/L
2012. jan. 24. 18:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szakmunkásba jársz?
2012. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Közgazdasági szakközépbe.
2012. jan. 24. 18:19
 3/22 anonim ***** válasza:

Ja bocs.

Szerintem próbálj meg megnyugodni.

2012. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Jó, persze... de elég frusztráló napi 8 órában ezt hallgatni.
2012. jan. 24. 18:24
 5/22 anonim ***** válasza:

nem vagy nyomorék, az én lány oszt.társaim már most komolyabbak ezeknél xd

14/f

2012. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Elkényeztetett újgazdag az összes. "Csak márkásat, csak jobbat, mint, ami másnak van." Tükörbe pózerkodnak, egyik másik olyan kövér, kifolyik a gatyából, félmeztelenül fotózzák magukat, egy kiló alapozó van rajtuk, ráadásul nem is egyezik a színe a saját bőrszínével. Nekik az a vicces, hogy minden buliba már alapozással indulnak... kiirkálják facebookra, hogy most kapták be a bogyót, és várjál a hatását... azon röhögnek, hogy nem mennem továbbtanulni, majd visszajönnek a suliba takarítónőnek, meg majd kimennem Dubaiba /miből?!/, jól beházasodnak, és idézem "Nem fogok változtatni az életszínvonalamon. Ha nagykorú leszek keresek egy olyan helyet, ahol majd ingyen eltartanak." Ezt csak én érzem gáznak? :/ :X
2012. jan. 24. 18:32
 7/22 anonim válasza:
Van kedved barátkozni? Átérzem a helyzeted:S
2012. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Persze, van. :) Írhatsz privátot :)

Olyan rossz, mert még én érzem magam idiótának köztük, csak mert többen vannak.

2012. jan. 24. 18:33
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötekedni, de szerintem olyan nem létezik, hogy egy 30 fős osztályban csak 1 normális legyen..
2012. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy 30 fős? Osztályfőnökömet idéztem. Egyre gyakrabban tapasztalom, nem is szeretek közéjük járni. Egyébként barátnőmet is odaírtam, nem véletlen a barátnőm.
2012. jan. 24. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!