Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tudtok a démonokról,...

Mit tudtok a démonokról, angyalokról, démonvadászokról és a boszorkányokról?

Figyelt kérdés

Belekezdtem egy történet megírásába amiben ezek a lények szerepelnek majd és kellene egy kis infó róluk hogy azért mégse írjak már hülyeségeket :)

Szóval aki tud bármi biztos infót róluk az kérem ossza meg velem itt :))

köszi :)


2012. márc. 5. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ezt bízd a te fantáziádra : ) Én poltergeins történetet írok : D :P :)) Én kitalálok minden hülyeséget, és saját fantáziámra bízom.


De pl: Démonról írhatnád bele, hogy megszállja, esetleg, hogy elkezd hörögni, elkezd mindenféle hangon és nyelven beszélni, szitkolózni.

2012. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2012. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
az angyalok jók Isten és az emberek oldalán állnak, a démonok köcsögök megtévesztik becsapják és bántják az embereket
2012. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm :DDD nem lettem semmivel sem okosabb :D de azért köszönöm a válaszokat :)

Esetleg van valaki aki tud valamit velük kapcsolatban?

Valami olyat amit nem mindenki tud

2012. márc. 5. 21:45
 5/16 nyugatnepeblogterhu válasza:
Nèzd meg a poltergeist c. filmet, lehet okosabb leszel.
2012. márc. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. márc. 6. 04:09
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Az igazság ezekről.

2012. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a linkeket :)
2012. márc. 6. 17:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Vagy írhatnád mindenről az ellenkezőjét, h a démonok jók, emberek nem léteznek :D
2012. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
én most írom a könyvem második részét és ebbe beleírtam az angyalokat is az angyalokról kell tudni olyan dolgokat hogy nem csak egy fajta van pl vannaak bukottak kerubok és hasonlók angyalból nem csak jó fajta van a sötét angyal például olyan bukott aki áttért a másik félre és lehet hogy nincs gonosz szándéka de agresszív és ehez hasonló negatív tulajdonságokkal bír meg kb mindennek van anygala úgy mint a halál angya de ha neten kutakodsz a goth oldalakon találsz boszorkánysággal kapcsolatban dolgokat a jobbakon egész alaposan leírva démonokról és tartozékairól is hasonló oldalakon hallhatsz jobban mondva olvashatsz meg nem árt a wikipédia olvasás sem mert lehet benne olyan amit nem tudsz ezeket a témákat ott bőven szokták kifejteni bár ez csak tipp
2012. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!