Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehet? Szellem?

Dash kérdése:

Ez mi lehet? Szellem?

Figyelt kérdés

Először is mielőtt valaki itt elkezdene baszakodni, akkor elmondom hogy 2en kérdezünk! remélem világos.


Na szóval. A házban nagyon sokszor hallok recsegést, meg hogy minden leesik. És éjszakánként úgy érzem mint ha lenne mögöttem valami, vagy valaki! és sokszor wc-re se tudok elmenni a félelmem miatt. És sokszor olyan érzésem van mint aki meg fogta volna a vállam.Nagyon félek! a válaszokat köszönöm!


2012. márc. 11. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Hol laktok, mennyi idos ez a haz? Forgalmas helyen laktok, ahol van kocsi forgalom?

Ilyen helyen pl. a falak megrepednek, tehat ezeket is figyelembe kell venni, s majd amikor ezeket megvizsgaltatok, aztan leeht masra gondolni. Mitol felsz, s miert?

2012. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
semilyen repedés sincs a falon. De ez a ház van úgy 100 éves maximum.
2012. márc. 11. 17:49
 3/8 Zoltánusz válasza:
Szellemek igenis léteznek,de nem kell Tölűk félnetek,mert nem tudnak semilyen módón a fizikai világban ártani.Lehetséges,hogy a házban régebben elhalt személyek vannak jelen,akik még nem tudtak elmenni a Fénybe.Segíteni,úgy tudtok Nekik,hogy Gondolatban elmondjátok Nekik,hogy már meghaltak és vegyék észre,hogy a Fény nyitva van előttük.Sok szépet mindenkinek.
2012. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kétségtelen, hogy létezik ún. "Poltergeist" jelenség, ami szó szerinti fordításban zajos szellemet jelent. Stresszes emberek, akik félnek, szoronganak valamitől, elő tudják idézni, de nem ismert a pontos hatásmechanizmus. Ez válasz lehet a recsegésre, esésekre. Az az érzés, hogy valaki "figyel" vagy megérint, valószínűleg képzelődés.
2012. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

...100 eves haz, parketta, padlo, ami talan ennyi ido utan mar recseghet pl.

A gondolatoknak teremto ereje van! Az eros felelemmel tudod elerni azt, hogy erzed, hogy figyelnek, megfognak stb. hiszen ezsektol felsz, ezeket vetited ki!

2012. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen!

Ami azt illeti, hogyan tudnék kapcsoladba kerülni egy szellemmel?

2012. márc. 11. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyes kultúrákban komoly hagyománya van a szellemidéző technikáknak a sámándobolástól kezdve a boszorkány és vudu szertartásokig, de hinni kell a dologban. De nem azt írtad a kérdésedben, hogy félsz az ilyesmitől? Ha félsz, ne kísérletezz, mert nem fog megszűnni a recsegés. :)
2012. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a recsegést meg a ropogást még meg lehet magyarázni, de a vállas dologban hiszek én is, múltkor álltam a buszmegállóban és hirtelen azt éreztem, hogy valaki meglökött hátulról, mikor hátranéztem nem volt ott senki...
2012. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!