Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a házban? (bővebbe...

Szellem van a házban? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Először is,mielőtt bárki is elolvassa a kérdést,tisztázzuk,hogy nem kamu amit írok,nem én találtam ki,tényleg megtörténtek a dolgok,amiket leírok!Normális válaszokat várok!


Na,szóval rengeteg furcsaságot észleltem a házban:


1.Egyszer,pár hónapja éjfél,hajnali 1:00 tájban kimentem WC-re.Elvégzem a dolgom,indulok vissza,és a szemem sarkából,a lépcső tetején egy alakot láttam.Emberi alak volt,csak teljesen fekete volt.Odanéztem,és kb.2 másodperc múlva eltűnt.Nem foglalkoztam vele különösebben,hisz este van,fáradt vagyok,lehet képzelődtem.


2.Éppen neteztem egyszer valamelyik délután,pár hete.Hirtelen valami kisebb puffanást hallottam az alsószintről.A puffanás után a második emeleti folyosóról csoszogásokat,lépéseket hallottam.Egyedül voltam otthon,így eléggé beijedtem.Kimentem körülnézni,mindent megnéztem,az összes szobát átkutattam,de senkit/semmit nem találtam.Azóta is előfordul,hogy ilyen zajokat hallok.


3.Gyakran tör rám olyan érzés,hogy figyel valaki.Egyszer este volt,épp lefeküdni készültem.A szobámban van egy nagyobb kép,amibe ha belenézel,kicsit tükröződik,így látod mi van mögötte.A kép a laptopom felett van,így ha felállok a székből ha abbahagyom a gépezést,és belenézek a képbe,látom mi van mögöttem.Este 10 volt,kikapcsolom a gépet,felállok.Hirtelen észrevettem magam mögött egy rendkívül gyorsan elsuhanó,sötétebb színű füstszerű valamit.Gyorsan beugrottam az ágyba,és csak kb.fél óra múlva mertem leoltani a lámpát.


4.Egyik délután TV-t néztem,szintén egyedül voltam otthon.Hirtelen a szemem sarkából láttam,hogy egy fekete alak közeledik felém,de mikor teljesen odanéztem,eltűnt.


5.Egyszer,pár hete haverom átjött hozzánk.Poénból kitaláltuk,hogy keressünk szellemet a házban(ő ötlete volt).A telefonját használtuk kameraként.Letettük a szobámba,majd kimentünk.10 perc múlva visszamentünk,majd feltoltuk a gépre a felvételt hogy ellenőrizzük.Elég sok megdöbbentő dolgot tapasztaltunk:a telefont kb.15 fokkal elforgatták,valaki/valami zoomolt(közelített) a kamerával,az asztal,melyre a teló volt rakva,többször koppant,recsegett,végül a videó vége felé egy árny suhant el a falon,de piszok gyorsan(sajnálom,a felvétel azóta nincs meg.Ettől a kérdés még nem hamis vagy hazugság!!!)


6.Végül pedig,néha lélegzést,lihegést hallok.Mintha valaki a közelben levegőt venne(pedig egyedül vagyok az adott térségben).Meg akartam bizonyosodni róla,hogy nem én adom ki a hangot.10 másodpercig visszafojtottam a lélegzetemet,és a hangot még mindig hallottam egy pár másodpercig.


Mi lehet ez?Szellem,vagy valami más?Jó lenne,ha végre választ kapnék,mert kezd kissé,sőt nagyon elegem lenni ezekből a jelenségekből,még akkor is,ha a szellem nem ártó lélek!


Válaszokat előre is köszönöm!Kösz hogy végigolvastad!


2012. márc. 11. 13:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
érdekes dolgokat írsz,ez tényleg nem normális dolog ami körülötted zajlik
2012. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Talán az 5. eset a legdurvább! Én nagyon lehetségesnek tartom, hogy szellem volt! Előtte is voltak ilyen dolgok?
2012. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:

biztos van valami a házadban.

ajánlom neked az Állati kísérteteket, meg a Szellem járást

Ezek műsorok az investigation discovery-n láthatók este fele. ha nincs ilyen adód, akkor próbáld letölteni. érdekes dolgokat láthatsz benne!

2012. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ilyesztegetni,de szerintem tényleg szellem van a házadban.Ezek tényleg nagyon furcsa,különös jelenségek.Ide valami szellemirtó kéne vagy ilyesmi.Míg addig el nem megy hogy majd ledobálja a tárgyakat a földre,meg zuhál mindent.Olyat is hallottam már hogy az adott személynek éjszaka tépte erőből a haját és mikor megfordult,nem látott senkit.Amúgy hány éves vagy,fiú vagy lány?Esetleg lakott korábban valaki abba a házban ahol élsz?Meghalt esetleg az a személy??Lehet hogy ő kísért.
2012. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

igen ami a discoveryn van műsor én is ajánlom.

Ott is mindig így kezdődnek a dolgok.

Lehet valahol voltál és követni kezdett egy lélek egészen hazáig.

szerintem nem jó indualtú!!

Valahogy el kéne tüntetni, pap segítségével lehetőleg.

2012. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Edward Cullen ® válasza:
77%
Fúúú... hát ez elégdurva.. megmutattam a haveromnak is amit írtál. Ő szakértő.. hát... szóval.. Dwight szerint neszeszellem van a házban!!!
2012. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nálunk volt szellem, az még jó indualtúnak lehet mondani. Ő nem csinált ilyeneket. Általában eldugta a tárgyaim. pl.: Van a folyosónkon egy cipő tartó. Kerestem a topánkámat, de nem találta benne. A földön is néztem a cipőtartó előtt, de semmi. Bemegyek a gardróbba de ott sincs. Megfordultam és ott termett a topánkám a cipőtartó előtt letéve szépen rendezetten. (eleve soha nem így szoktam letenni a földre, ráadásul a földön is kerestem.
2012. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
Fúú ha tudnád nekem is mennyire elegem van az ilyen jelenségekböl.....
2012. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 yossarian44 ***** válasza:
68%

Na, attól még hogy megismétled ezerszer, hogy nem kamu attól még olyan szaga van. Főleg, hogy az egyetlen bizonyíték, idézem:

"(sajnálom,a felvétel azóta nincs meg.Ettől a kérdés még nem hamis vagy hazugság!!!)"


Ja, van egy egyértelmű videód egy kísértet-tevékenységről, és letörölted/elvesztetted/stb.


Nagyon hihető, tényleg, milyen csúnya véletlen, hogy mindenki égre-földre esküszik, hogy úgy történik, ahogy mondja, csak éppen a videó sosem sikerül...

2012. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha újra megcsinálnád a videot, így hiteltelen az egész történeted. A discoveryn még hihetőbbek azok a sorozatok.
2012. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!