Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha léteznek szellemek miért...

Ha léteznek szellemek miért nem üzen az apukám?

Figyelt kérdés

Hétfőn halt meg, nem köszönt el, öngyilkos lett, de ha szellemek léteznek miért nem üzen?!


Egyetlen fura dolog van: 2012.Már. 12-én az összes hívás meg minden kitörlödött az Ő telefonjáról azon a napon, viszont van 7:20 perckor, mikor apa halott volt már, egy hívása, a legjobb barátját hívta fel. De már halott volt akkor.

Miért nem üzen nekünk?


2012. márc. 16. 14:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Részvétem! Kérlek menj el pszichológushoz.
2012. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%

Mert nem léteznek szellemek.

Aki meghal az megszűnik létezni.

Részvétem. :(

2012. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm : )


Remélem ezt nem bántásképp írtad, nem vettem annak, még nem szeretnék elmenni, mert még felsem fogtam, még nem 'hiányzik' úgy, egyszerűen az van bennem 'apa elment dolgozni, majd haza jön megint' még nem világosult számomra, hogy apa már nem jön haza, soha többé

2012. márc. 16. 15:21
 4/32 A kérdező kommentje:
második: Igen igazad van, lehetséges nem léteznek. Köszönöm neked is
2012. márc. 16. 15:21
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

a lélek létezik, de szellemek akik vissza tudnak járni üzengetni azok nem. apukád lelke olyan helyen van ahonnan nem tud neked többé üzenni.

de biztosan öngyilkos lett? vagy nem volt vele valaki aki használhatta a telefonját miután meghalt?

részvétem egyébként...

2012. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Biztos öngyilkos lett
2012. márc. 16. 15:39
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
lehet hogy nincs mit üzennie..amúgy tudtommal az öngyilkosok azonnal újjászületnek, tehát nem is tunda üzengélni..
2012. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, hogy nincs lehetősége üzennie, Ouija-tábla segítségével vedd fel vele a kapcsolatot.
2012. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
Szia, részvétem. Hogyan lett öngyi?
2012. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is


Biztos jó ember lesz ha újjászületik

Nem szeretném Őt ilyen szinten zavarni, nyugodjon békében, ha akar üzen, ha nem, akkor nincs szükségem abraka-dabrákra.

Kb 10 percre ment ki a hátsó udvarra, úgy hogy anya kávét főzőtt, mikor kiment anya 10 perc múlva, már felakasztva találta.

Látszólag oka nem volt, de lehetett már rajt sokszor látni, mintha valami befolyása alatt állt volna.

Sokszor részegnek tűnt, teljesen józanul.

Valami baj volt, mostmár megkönnyebült biztosan:)

2012. márc. 16. 17:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!