Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek?

Dash kérdése:

Léteznek szellemek?

Figyelt kérdés

Egyik nap kinnt voltam a temetőben, a mamám sírjánál. És akkor felhívott egy ismeretlen számról valaki, én felvettem, de nem szólt bele senki. A közelben ugatott pár kutya. A telefonban is ugyan azok a kutyák ugattak..

Másik nap, anyuval fényképeztük a telefonommal a falt a konyhában, unatkoztunk. Amikor megnéztük a telefonon a képet, mintha egy árny lett volna rajta. Másnap a telefonomat nem tudtam bekapcsolni. Mikor végre sikerült, a képet meg akartam nézni, de eltűnt.

A harmadik napon, elmentem vécére. Nyikorgást hallottam az ágyamon, kicsit megijedtem, ezért kifutottam, de nem volt ott senki. Aztán amikor bementem a szobámba, akkor leesett egy tányér a konyhában.

Kirohantam megnézni, de a tányér nem tört el csak a földön feküdt.

Lehet, ezt nem hiszitek el, mert ha nem én irtam volna ezt, én sem hittem volna el, de ez sajnálatosan meg történt://


2012. márc. 11. 11:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Nem.
2012. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem.
2012. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor meg mi lehetett ez??
2012. márc. 11. 11:58
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
igen :)
2012. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Mintha tegnap is kiírtál volna egy hasonló kérdést, csak akkor a pohár esett le az asztalról, nem a tányér.

Gyanús vagy te nekem.. :D

2012. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Itt a mamád :)bocsi hogy a frászt hoztam rád...és igen én voltam...tudod szellemnek lenni elégé unalmas...de nyugi majd még este meglátogatlak...puszi
2012. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nemértem. Vajon mi okozhatta ezt? És bánthat?://
2012. márc. 11. 12:01
 8/18 somogyilaszlo ***** válasza:
67%

Én nem tudom,hogy segíteni tudok-e a válaszommal,de azért leírom!Ha tudni akarsz mindent,ami ehhez a témához kapcsolódik,akkor ajánlom neked : Balogh Béla : Végső valóság című könyvét!Mindent el fog neked mondani és valószínűleg a világképedet is meg fogja változtatni!(Ha mindenki elolvasná a könyvét akkor már nem is lennének itt kérdések!)Most leírom röviden amire én emlékszem ezzel kapcsolatban(de mondom olvasd el mert ez így nem biztos,hogy pontos lesz)!A lényeg,hogy minden,amit látsz (tárgy/ember/bármi) állóhullámokból áll!Ezeknek az állóhullámoknak vannak különböző rezgésszintjei.Ha meghalsz egy magasabbra kerülsz(,de nem rögtön a legmagasabbra!).A magasabb rezgésszinten lévő testedet a könyv kazuális testnek nevezi!..Egy kazuális testben lévő egyén az ugyan ott van és ugyan azt látja mint te!Ő lát téged is de te nem látod őt!(hogy miért arra nem emlékszem,de a könyv ezt is taglalja)..A többit nagyon hosszú lenne leírni,ezért ha kíváncsi vagy bármire is ezzel kapcsolatban,akkor írj privit,vagy írd ki itt a kérdésed!:) Ha érdekel a téma,akkor tényleg olvasd el azt a könyvet mert minden benne van!:)

Üdv.

U.I:amit leírtam nem pontos csupán az emlékeimet használtam fel!

2012. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat! 2en kérdezünk ;)
2012. márc. 11. 13:07
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de tegnap is feltettél már egy hasonló kérdést. Nekem az a gyanúm,hogy ezeket a történeteket csak kitalálgatod csak nem értem,hogy mi értelme van. Ha viszont tévednék akkor bocsi.
2012. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!