Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy Főnixet hogy lehet elpuszt...

Egy Főnixet hogy lehet elpusztítani?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja ma mi az a Főnix annak:

A főnix egy szent madár, mely igen sok kultúrában előfordul. Ezekben a kultúrákban eltérőek a tulajdonságai, szimbólumának jelentése, eredete. De az mindegyikben közös, hogy életének végén meggyullad, és saját hamvaiból újjászületik!!!


Tehát:Hogy lehet TARTÓSAN elpusztítani???

Előre is köszi! :)



2012. márc. 16. 15:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Sehogy. Mindennek az a lényege, hogy újjászületik. A főnix pedig pont ennek a szimbóluma. Azt pedig nem lehet elpusztítani.

Ha a realitás talaján maradunk: egy embert el tudsz pusztítani, de eszmét nem, ami meg épp a lényege. (Ami emberré teszi). A világon folyamatosan minden újra megtörténik (újra kialakul), ha megfigyeled az állatvilágot, akkor megdöbbentő hasonlóságokat fedezhetsz fel a már kihalt állatok és a ma élők között.

Szóval visszatérve a főnixre: nem lehet véglegesen elpusztítani, ahogy semmit sem.

Kicsit lehet bonyolult amit írtam, de ahm bocsánat, én kicsit zakkant vagyok. xD

2012. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A főnixeket nem lehet elpusztítani.
2012. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Chuck Norris-al!!
2012. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Gumikalapáccsal agyonvered.
2012. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
előbb győződj meg róla hogy létezik!
2012. márc. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Chuck Norrisal!!! XD
2012. márc. 17. 09:43
 7/18 anonim ***** válasza:
Jó nagy beton csizma!
2012. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
megölöd és különböző helyeken(pl. Vörös-tenger, Balaton) a vízbe szórod a hamvait :D talán :)
2012. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi! =)
2012. márc. 17. 12:44
 10/18 anonim ***** válasza:

Miért akarod kinyírni szegény madarakat??!! XD

sztem bárhogy, meggyújtáson kívül

2012. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!