Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Alku egy démonal?!

Alku egy démonal?!

Figyelt kérdés

Sziasztok először is tudom hogy kegyetlen a hejesírásom:D

és szeretnék valamit kérdezni azoktól akik nem szkeptikusok:)....hallotam ezt az hogy egy démonal alkut lehet kötni na de mind1:D és pld...olyan dolgott kérnék a lelkemért cserébe ami egész életembe hasznomra válik...mondjuk legyen olyan hogy ANYIT KÍVÁNJAK AMENYIT CSAK AKAROK...ez csak példa...szóval ha ezt kérném tőle és sikeres lesz a paktum stb...és mondjuk azt kívánám hogy hatalmasabb erőm legyen mind istenek és az ördögnek..+meg még aztis hozzá teszem hogy azt kívánám mindegyik démon és azis akivel alkut köttem felejcse el hogy én köttem vele alkut...és az erőm továbbra is meg maradjon és semilyen természet feletti lény ne tudja el venni tőlem...és ezel csak megint én járnák jól de ez csak én szerintem van:D:D:D


2012. márc. 18. 13:02
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Ha nem teccik akkor meg minek írsz ide ha nem tuc segíteni?
2012. márc. 18. 13:17
 2/40 anonim ***** válasza:
72%

Csak nem egy Supernatural rajongó? :D

Bocs, a trollkodásért! De én az ördög helyében jót nevetnék a kéréseden! :D Azért ha mondjuk hiszel abban hogy "alkut köthetsz a lelkedért", akkor azt te sem gondolhatod komolyan hogy majd belőled tőle hatalmasabb lényt farag, azért nem hülye! :D Egyébként miért akarsz hatalmasabb lenni mint az ördög? :)

2012. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
nem akarnák hatalmasabb lenni hanem csak ez egy kérdés volt...és azért hogy az erőm meg tartsam mert külömben én járnák pórul de azért ha nem muszáj akkor nem kell ki gúnyolni
2012. márc. 18. 13:23
 4/40 anonim ***** válasza:
73%
az ördög nem állna le olyannal aki ilyenekt kér cserébe.Ha eladod a leked olyat kaphatsz cserébe ami rövidejű boldogságot okoz és neki megéri megadni.Amúgy ha elakarod adni már pokolra jutsz!teccik (tetszik)
2012. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
utolsó legalább a te válaszod segítet kösz:D am tetszik:D
2012. márc. 18. 13:29
 6/40 anonim ***** válasza:
62%

Kis gyerek vagy te még ezekhez a dolgokhoz. Neked nagyobb erőd mint istennek meg az ördögnek? Minek hiszed te magad?!

Azt hiszed ez így működik, hogy megkeres az ördög aztán cseréltek?

Majd ha felnősz a feladathoz, beszélünk...

2012. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Diavolino44 ***** válasza:
41%

Én is ezt hallottam, amit az előző ír, általában rövid ideig tartó dolgokat, pontosan azért mert ezzel megtudja veled újítani a "paktumát" de egy idő után már teljesen elhatalmasodik rajtad. Vállald a tetteidért a következményeket!!


Amúgy meg van itt egy helyesírás-ellenőrző program, hát használd, Az én helyesírásom is pocsék, de próbálok igényes lenni..

2012. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Vicces egy dolog ez. Akármennyire szeretnél jól kérni, hogy bevédd magad, nem tudod. Lehetsz te a világon a legerősebb, de ha meg vagy kötözve és neked mennek 8-an, akkor az neked fájni fog. Az ördögnek már brutális hadserege van... Amikor eladod a lelked, akkor az pont olyan, mintha megkötöztetnéd magad.
2012. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Magyarul félre akarod vezetni az ördögöt. Azt is tudja, hogy most épp min gondolkodol. Vigyázz min töröd a buksid.
2012. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

értem...hát akkor kárnak kérdeztem meg ezt:D

de ha mégis alkutt kötnék vele mondjuk milyen kis dolgokat kérhetnék tőle?? inkább legkisebb dolgott??

2012. márc. 18. 13:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!