Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti mit gondolotok a világvégér...

Ti mit gondolotok a világvégéről? Illetve erről az elméletről? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig nem hittem világvégében, persze meteor becsapódás meg ilyesmi bekövetkezhet, de nem foglalkoztam vele. A minap viszont egy ismerősöm azt mondta a világvégéről (2012, legalábbis ő arra célzott) :

- Nem lesz világvége, csak 3 napra teljes sötétségbe borul a Föld. Az emberek olyanokat fognak látni, hallani, érezni, amiket eddig még soha, és jobb is, hogy nem! Az lenne a legjobb, ha mindenki átaludná. Félelmetes, furcsa dolgokat fogunk észlelni. Be kell majd zárkózni a házakba.


Megragadt bennem. Leginkább ez : "Olyan dolgokat fogunk látni, amit emberi szem még nem látott és talán jobb is."

Nem félek tőle, vagy ilyesmi, csak érdekel a téma, minden természetfeletti téma érdekel és most ez felkeltette a figyelmemet. Ti mit gondoltok erről? Igaz lehet? Ha igaz, szerintetek miket látnánk? F/21


2012. márc. 24. 13:46
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%

Soha nem lehet tudni, mikor következik be a világ vége, vagy mikor történik valami hasonló, vagy esetleg pont az, ahogy leírtad. Ezt nem az emberek tudják! Szerintem. Teljesen abszurdum dolognak tartom, hogy egy ember meg tudja jósolni, hogy 2012-ben mi lesz. Hallottam már hasonló dologról, mint amit te leírtál. Sokat mondták, hogy így ez fog történni, úgy az fog történni, eljött a nap, várták a percet... nem történt semmi! Napok, hetek múltak el, és nem történt semmi sem!...


De nem tudom. Ez csak az én véleményem. Mindenesetre én teljesen abszurdum dolognak tartom, hogy egy ember megjósolja a jövőt, 2012-t...

2012. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Azt hogy már megint egy bődületesen nagy ezo-s baromság,bocs
2012. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

nem tudom kitől hallottad ezt a nagy ostobaságot de az illető sem lehet egy 100-as

az élet sjana vagy nem sajna nem egy scifi

2012. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

1. Én nem is azt mondom, hogy egy ember meg tudja jósolni és nem is arról kérdeztem, csak a sötétség és a "lények" dologról ...

Lehet, hogy hülyeség, de engem érdekelnek az ilyen dolgok és bocs, de amíg nem látom az ellenkezőjét, addig nem hiszem semmiről sem, hogy lehetetlen!

Utolsó kommentelő: Nem volt 100as? Ő ezt hallotta és mesélte nekem, nem az ő véleménye volt! Az élet nem egy sci-fi? Nagyon okos vagy, de szerintem nagyon sok megmagyarázhatatlan dolog van, ami nem feltétlenül hülyeség! Ismétlem magam, de : Aminek nem látom az ellenkezőjét, arra nem mondom, hogy lehetetlen. Amit nem látok a saját szememmel, azt nem biztos, hogy elhiszem!

2012. márc. 24. 14:06
 5/29 anonim ***** válasza:

hát elég sötétek lehettek

de vki ebben hisz valaki abban

2012. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
55%

> szerintem nagyon sok megmagyarázhatatlan

> dolog van, ami nem feltétlenül hülyeség!

Mindenre van racionális, bizonyítható tudományos magyarázat. Csak még nem találtuk meg. Ismét elmondom a kedvenc példámat: régen az emberek azt hitték, hogy a villámlást valamiféle istenek okozzák, akik háborúznak egymással, stb. Ezt a magyarázatot elfogadták az emberek, csak éppen attól még marhanagy baromság volt. Aztán felfedezték az elektromosságot...

2012. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
ink észrevették de mind1
2012. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, tök logikus, hogy egyszercsak a semmiből 3 napra sötétségbe borul a Föld, mindenféle előzmény vagy kiváltó ok nélkül. A Nap és a csillagok le vannak ejtve, és a sötétség pont tudja, mennyi 3 nap. Az ezt hirdető meg pont tudja mindezt, mert a Sötétség Kft. előre bejelentkezett gyülekezési engedélyt kérve a hivatalhoz, ahol dolgozik?


Makes perfect sense

2012. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

hát persz utolsó mit csodálkozol ezen?

amilyen fejlett manapság a technológia

lehet h külön van egy ilyen cég amely csinálni fogja ezt

tudod lecsukják a napot(mint egy lámpát) és 3 napig nem csukják fel xdxdxd

mekkora energia takarékosság

van eszük

2012. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
A háromnapos sötétség nem a Bibliában van? A Jehova tanui szoktak erről mesélni, ha elkapnak az utcán. Végítélet, stb.
2012. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!