Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Djatlov-incidens. Ti mit...

A Djatlov-incidens. Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Aki nem ismeri a történetet : [link]
2012. ápr. 9. 15:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

Régi, zűrzavaros história.

Nem jó feltépni a sebeket.

Jobb ha Te is lejösz róla.

Ponyemaes?

Üdv: Vologya

2012. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Hogy értetted, hogy jobb ha leszállok a témáról?


Üdv. L

2012. ápr. 9. 16:47
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
A történelem ismétli önmagát, lesz majd egy Djatlov-incidens 2, ha ennyire érdekel reménykedj te leszel most az egyik résztvevője. :)
2012. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
nem egyszerű történet... nemigen lehet rá logikus, racionális magyarázatot találni. habár nem is nagyon próbáltak, érdekes módon
2012. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

2. Ennyire nem érdekel, csak az emberek véleményére voltam kíváncsi.


3. A KGB abban az időben sok mindent elhallgatott.

2012. ápr. 9. 23:14
 6/24 anonim ***** válasza:

Na, 2 napomat rászántam, hogy elolvassam a7 összes kommentet, de nem lettem közelebb a megoldáshoz, és most ezen fogok agyalni egy jó darabig.

Szerintem amúgy egymást ölték meg.

2012. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

elég logikátlan az a magyarázat, hogy egymást ölték le (bár az összes az).

amikor kitörtek a sátorból, mindannyian találkoztak annál a bizonyos fenyőfánál, ahol tüzet raktak, meg fára másztak(?). a hullákat is egymástól távol találták meg.

+ még ott a sugárfertőzés, a besárgulás, szétzúzott bordák/belső szervek külső sérülés nélkül, kivágott nyelv...

áhh esélytelen.

2012. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, ajánlom olvasd végig a kommenteket is. Ott részletesebben le vannak írva a sérülések is, és bizony volt nem kevés. A sátor sem menekülés céljából volt feltétlen felvágva. 1500 kommentből következtettem arra, hogy a legvalószínűbb, hogy egymást ölték le, csak ide nincs kedvem részletesen leírni, hogy ki és milyen indítékból, de a kommentek közt ott van egy hasonló, mint amire gondolok.
2012. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%

Szerintem egy baleset történt. Ugye mostanában az asztonauták a veszélyesebb, de szimulált kísérleteket az űrben végzik. Mi van, ha más is áll a kirándulás oka mögött, mint egyszerű túrázás? Kapnak egy felszerelést és esetleg valami radioaktív anyagot, amivel az Isten háta mögött kell kísérletezniük. (Műszaki egyetemisták, kettő közülük már egy erőműben tölti gyakorlatát) A reakció nem megy végbe azonnal, hanem mondjuk 5-6 óra csúszással, mikor is éppen alszanak. A kísérlet súlyosságából ítélve azonnal elfutnak, bár csak a társaság fele kap sugárfertőzést. Eljutnak a kilométerre található fához, amely ágaiból megpróbálnak tüzet gyújtani (adrenalin és a hideg elveszi a realitásérzéküket). Rájönnek, hogy ketté kell válniuk, ha túl akarják élni:

-Team1: vállalva a további fertőzést, visszamegy a táborhoz (Útközben a -20 szépen elveszi a pucér fiatalok életét)

-Team2: inkább közeli segítségért mennek, esetleg egyikőjük "látott korábban" (hallucinált) egy erdészkunyhót nem messze, ahová menni akarnak segítséget kérni. (Ők is a fagyhalál sújtja)

Ugye a bordatörés lehet a később rájuk zúduló hótömeg súlya miatt utólag. A nyelv hiánya pedig a rohadás miatt. A többi kis sztori, mint a 'Halálhegy'-név eredete és a '11 holttest' kamu. A titkosszolgálatnak pedig a feladata az volt, hogy az esetet természeti balesetnek tüntesse föl. Könnyű belegondolni, hogy milyen felháborodást okozott volna tudományos és civil berkekben, hogy 9 fiatal tehetséges egyetemista állami parancsra halt meg, pláne egy új orosz fegyver tesztelése közben.

2012. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

#8

ezt a lehetőséget is kivesézték már a kommentekbe, ha jól emlékszem. van amire ez sem szolgál magyarázatul...

a nyelvüket kivágták, az óráikat betörték, a beleik össze voltak zúza külső sérülés nélkül. a teljesen logikátlan menekülés meg pláne. volt aki elmenekült ahhoz a fához (nem volt közel), majd onnan vissza, és így félúton meghalt a hidegben. értelmetlen... vagy menekültek valami elől. egyébként a sok megmagyarázhatatlan apróságot simán el tudta volna titkolni az orosz kormány, ezt sem értem.

2012. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!