Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Djatlov-incidens. Ti mit...

A Djatlov-incidens. Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Aki nem ismeri a történetet : [link]
2012. ápr. 9. 15:30
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Ettõl az esettõl kiráz a hideg ://

Szerintem az oroszok nagyon is tudják, hogy mi történt ott, csak nem mondják el, mert...

1:egy idegen civilizáció járt arra (lásd furcsa fények, emberileg létrehozhatatlan sérülések, kivágott nyelv, a pánik, amivel elrohantak, hiszen egy ilyenféle csoport nem fog megijedni a teliholdtól), a két plusz holttest az övéké volt, csak gyorsan elszállították, hogy meg tudják vizsgálni.Bizonyára nem lenne rossz nekik, ha rájönnének, hogyan mûködik egy idegen világ, s késõbb ebbõl katonai elõnyt kovácsolhatnak (fö

2015. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

*bocsánat, mellényomtam*

Szóval nem kis elõnyük lenne egy ilyen felfedezésbõl (fõképp az USA-val szemben)

A második variáció nálam a katonai kísérlet, ami viszont olyan szupertitkos, hogy senki sem tudhat róla, akihez kiszivárog, azt pedig meg kell ölni.Szerencsétlenek rosszkor voltak rossz helyen :(( túl sokat láttak vagy egyszerûen a katonák úgy gondolták, hogy ha már ott vannak, rajtuk próbálnak ki ezt-azt.Simán lehet, hogy valami radioaktív "mini atombombát" teszteltek némi vegyi fegyverrel kombinálva, ami mondjuk belélegezve a csontok, szövetek elhalását okozza, de belülrõl indul meg a folyamat (elmozdult, szétfolyt belsõ szervek, hiányzó nyelv, törött bordák).Sosem tudhatjuk, mi mindenre képes valójában a világ...És ha a levegõbõl támadtak, ledobták/kiszórták a cuccot (ami esetleg lehetett valami hallucinogén is, ami ilyen intenzív pánikot okoz), akkor még le sem kellett szállniuk, csak végignézni a táncot, a többit pedig a hipotermiára bízni.


Mindkét elméletet alátámasztja (szerintem) a rengeteg "eltûnt" dokumentum és bizonyíték és az intenzív titkolózás.Ha pedig tényleg 11 holttestet találtak, én biztos vagyok benne, hogy az a kettõ a tetteseké lehetett (UFO vagy valamelyik katona, akik használták a fegyvert, de mondjuk kiestek a támadó jármûbõl), de azt ugyebár gyorsan el kellett tüntetni.

Én a vízmosást is érdekesnek találom.Vagy tényleg oda menekültek, vagy valaki(k) odavitték õket, esetleg reménykedve, hogy a víz lemossa a radioaktív anyagot róluk, s így majd nem találnak semmit.

Én ebben azt tartom a rettenetesnek, hogy kilenc ember halt meg ártatlanul, és még mindig nem tudják megmondani, hogy miért.Pedig ennyit szerintem megérdemelnének õk is meg a családjuk is.Vagy kilenc embernek kellett az életével fizetnie valami nyomorult katonai kísérletért, aminek a folyományával csak még több szerencsétlent fognak megölni a jövõben.Undorító...

2015. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

továbbra is állítom, hogy nincs olyan megfejtés, ami magyarázná az összes körülményt.

ilyen baromságokkal állnak elő, holott már évek óta felvetették és cáfolták ezt is:

[link]

2015. febr. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
a konteós oldalon abban a 4000 kommentben szerintem már MINDEN lehetőséget felvetettünk és kiveséztünk. kész, nincs magyarázat, ez egy igazi x-akta.
2015. febr. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!