Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi/Ki ezek? :Badacsonyi...

Mi/Ki ezek? :Badacsonyi görényember, Jeti (ezt valamennyire ismerem, de azértmég távoli), a szumátrai kisember, meg az ilyenek?

Figyelt kérdés

A legendát, vagy a mittom én írjatok le mindent légyszi amit tudtok!!

Előre is köszi!!



2012. ápr. 16. 21:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ezek a lenyek : kriptidek
2012. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Kifelejtetted a Tiszaújvárosi Zabembert.
2012. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Ezek veszélyes lények. Vigyázz velük!
2012. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Légyszíves normális válaszokat adni!!
2012. ápr. 16. 21:26
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát én a jetit ismerem csak.Állítólag Himalájában él majom szerű, két méteres állat.Az ott élő népek tényleg hisznek bent, de semmi bizonyíték a létezésére.Nepálban például van királyi jeti vadász is.
2012. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az alföldi takonyembert ismerem, mert láttam akció közben. A pusztákon módszeresen bomlasztja a rendet, dagonyázik a vérfertőzés mocskos mocsaraiban.


Turházása veszélyes és irtózatos, láttam ahogy nagyjából húsz méter távolságból eleresztett egyet és tarkón b"szott vele egy szarvasmarhát.

2012. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Na meg a mátranováki fanyűvőről nem is beszélve...:D

Ezek ilyen legendák...Bizonyos élőlények amelyek létezéséről nincs hivatalos magyarázat, és ezért az emberek kíváncsiak a valóságalapjára a dolognak.Googlebe sok ilyenről van szó:)

2012. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az alföldi takonyembert egyébként úgy kell elképzelni mint egy betyárt, semmi rendellenes, egy elkanászodott tanyasi paraszt, aki mindig tovább áll sosem marad egy helyben. Hogy hol tűnik fel legközelebb nem tudni, lehet Hajdúdorogon de az is lehet egészen másutt. Óvatosnak kell lenni vele.
2012. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
:DD Idióták....
2012. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bocs én csak a bivalybasznádi támadókoboldot ismerem.
2012. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!