Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Temetős kísértetsztorik?

Temetős kísértetsztorik?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam apja a temetőgondnok és a csőszházban laknak a temető szélén. A hétvégén náluk aludtam, csak ketten voltunk a házban este. A haverom leugrott a boltba. Amíg oda volt, nagyon fura dolog történt, de ezt nem írom le inkább. Amikor hazajött elmeséltem neki, ő meg se lepődött, elmesélt pár sztorit ami velük esett meg.

Nem tudom, mi az ami történt velem de úgy hiszem, ha vannak szellemek akkor azok nem a temetőben kísértenek, hanem azokon a helyeken ahol laktak, amiket szerettek. De egy ideig szerintem még a testük körül maradnak és csak azután mennek el máshova.

Van olyan aki temetőcsőszházban lakik vagy temető mellett és van valami érdekes szellemtörténete? De mindenféle szellemsztorit írhattok, lényeg, hogy bunkók ne írjanak!

Így talán meg tudom, hogy mit is élhettem át.



2012. ápr. 23. 22:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

Valamilyen érzékcsalódásod volt,mert féltél a szellemektől.

A halottak nem jönnek vissza.

2012. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Direkt nem írtam le, hogy mit láttam de máris okoskodnak, hogy "érzékcsalódás" :) ezt miből gondolod? mikor nem is tudod, hogy mi történt... de pont ezért nem írom le..
2012. ápr. 23. 22:19
 3/28 A kérdező kommentje:
és nem félek ( vagyis nem féltem ) a szellemektől, különben nem is mentem volna hozzájuk aludni. Csak poénkodtam neki, hogy uuh majd este jönnek a kísértetek....
2012. ápr. 23. 22:21
 4/28 anonim válasza:

Amikor apukám meghalt, aznap este kimentem a teraszra bagózni, a tesóm és a menyasszonya a szobában voltak. Kopogást hallottam, sokat és egymás után. Nem értettem, mit 'szerencsétlenkednek' ezek odabent?!

Aztán amikor bementem, megkérdeztem tőlük, azt mondták, hogy ők a szobában voltak, azt hitték, én kopogok valamivel, csak nem értették, minek kopogtatok.

2012. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Temető mellett lakom, már nemzedékek óta, és semmi, egyetlen egy kísértet sincs itt. Ezt garantálom. Éjfélkor is már mentünk ki, és még mindig "élünk és virulunk".
2012. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapám temetésének napján, éjjel 3x is felkapcsolt a lámpa a lépcsőházban, ahol mindig felbotorkált hozzánk az emeletre :( azelőtt és azután sem történt ilyen soha.

azóta hiszek a túlvilágban.

2012. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Amikor papám meghalt utána sokáig láttam még őt.Én hiszek benne
2012. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Én hiszek neked én is hiszek a szellemek létezésében. Pár hasonló kérdésnél már leírtam neked is ideírom: [link]

Ezt a könyvet szerezd be. Itt valódi főként Magyar kísértet történetek szerepelnek. Nekem meg van nagyon jó könyv.

2012. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%
Na, hát én tudok egy nagyon jót! Nagyapám és az egyik jóbarátja éjszaka bóklásztak a temetőben, a halottak ujjairól szedték le az aranyat meg az ékszereket, és az egyik sírnál, (ugyebár sietniük kellett), gyorsan visszalapátolták a földet az akció után. De viszont azon a férfin bő, hosszú kabát volt, ezért mikor a sírkő megcsúszott, odafogta a kabátját, a férfi pedig azt hitte, hogy a halott fogta meg, ezért annyira megijedt, hogy leállt a szíve.
2012. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Kellett neki temetőt fosztogatni...
2012. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!