Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sárkányok - Ki hogyan képzeli...

Sárkányok - Ki hogyan képzeli el őket?

Figyelt kérdés
Sárkányokkal kapcsolatos történet írásába szeretnék kezdeni, és érdekelne, hogy átlagban milyennek látják az emberek ezeket a lényeket. Külső megjelenés, belső tulajdonságot, kapcsolatok emberekkel, esetleges "képességek". Szóval, ki hogyan képzeli el őket?

2012. ápr. 25. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
A Sárkányok az Annunakik egy alfaja, ma is jelen vannak a világ elit vezetésében ! Alakváltozóak így emberkjént látod őket. Egyik politikus amikor nagyon dühös volt egy szenátórra még az usa parlamentben le is sárkánygyíkozta, mert valóban az.
2012. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom az első válaszon sírnom kéne vagy nevetnem.
2012. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
az eragon című könyvet ajánlom figyelmedbe... egyébként nem ilyen dagadt dinoszaurusznak képzeltem el őket, mint ahogy a könyvből készült filmben vannak
2012. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudnak tuzet,jeget fujni max merget ill. valami savat .
2012. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én egyszerű állatoknak képzelem el őket (mindemellett persze nem hiszem, hogy léteznének, ezt kihangsúlyozom), szárnyakkal, hüllőszerű testtel és tüskékkel a hátán. Ja és a mocsarakban lakna.
2012. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az európai kultúrában valami ronda tohonya földi állat, szárnyakkal. A kínaiban is, csak még rondább.


De régebben volt egy film, ahol valami repülő őshüllőről mintázták, és olyan jól sikerült, hogy majd eldobtam magam.

Azóta mást nem is nevezek sárkánynak.

2012. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem olyan, mint a keleti díszítőmintákon. Óriási kígyó, arany lemezekkel borítva. Nagyon szép és nagyon dühös, fogai kiragyognak óriási szájából.
2012. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
A reg mult idokben sok foldonkivuli urhajo jart olyan helyeken ahol a letezo emberiseg az akkori fejlettsegehez kepest keves dologhoz tudta hasonlitani azaz kepekben irodtak le mindazok amiket lattak es adtak tovabb szajrol szajra illetve mas rajzok altal maradt fent ugyanigy eredendo a kinaiaktol is a sarkany mitosz, utanna lehet olvasni.Az hogy mikent lehetett az akkori idegen urhajokat sarkanyoknak nezni az mas tema, lenyeg hogy melyre kell asni a tenyek valos erdetetet illetoen.
2012. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ezt kijelented, még nem feltétlenül lesz valós tény.
2012. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!