Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Félek. Valaki megnyugtatna,...

Félek. Valaki megnyugtatna, hogy szellemek nem léteznek?

Figyelt kérdés
A normális válaszokat előre is köszi :)

2012. ápr. 26. 14:08
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100%
hát ez egy örök vita szerintem. van aki azt mondja vannak , van aki nem.
2012. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
59%
Szerintem van másvilág,tehát szellemek is vannak.De nem értem miért félsz,hisz fizikai sikon nem tudnak neked ártani.Csak akkor okozhatnak bajt,ha megidézed őket.
2012. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vannak, még nem kell félni. Mitől félsz?
2012. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 roli901214 válasza:
36%
Én megnyugtatlak. Bizony hogy vannak :D
2012. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Miért félsz a szellemektől?
2012. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:

Szerintem biztos hogy vannak...bocsi.

Miért félsz tőlük?

2012. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Te lány vagy?
2012. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
37%
Az egész túlvilág dolgot emberek találták ki. Így értelmet tudnak adni az életük után következő dolgoknak. Sokan tönkre mennének, ha belátnák, hogy miután meghaltál, akkor meghaltál. Nincs túlvilág, nem vár 70 szűz stb. Meghalsz és kész vége. Mi van azzal a 40 milliárd emberrel aki eddig élt a földön? Mind egy helyen várakoznak az idők végezetéig? Elég nagy hely lehet.
2012. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Diavolino44 ***** válasza:
66%

1.) s mi van ha mukodik a reinkarnacio, akkor 40 milliard megsem egy realis szam.

2.) de tegyuk fel hogy nincs eltudsz kepzelni 40 milliard egysejtut, azoknak mennyi hely kell?

A vilagegyetem folyamatosan tagul, minden esely meg van hogy legyen eleg hely. :)


Regen a vallasnak volt ekkora szerepe az emberek eleteben most ezt ugy hivjak tudomany. A tudomany a modern kor vallasa.


Kedves kerdezo!

Tegyuk fel hogy leteznek a szellemek. Akkor ezt meg miert nem sikerult bizonyitani?

Szellemek nem fognak azzal bajlodni hogy marpedig, bebizonyitsak neked a letezesuket. Ok egy masik ^dimenzioban^ vannak, ha fogekony vagy rajuk akkor fogod tudni oket erzekelni. Ezt tudomanyos nyelven hallucinacionak hivjak.

Ha ezt valosagnak fogod fel, akkor neked leteznek majd a szellemek. Ha azt mondod ez csak hallucinacio akkor nem.

Amugy felni akkor sem kell toluk! :D

2012. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most válaszolok a ti kérdéseitekre: igen, lány vagyok. És attól félek , hogy egyszer megjelenik egy. Még sosem látta/hallottam . És hát félek, mert nem tudom hogy milyenek ha egy megjelenik akkor mit tud csinálni velem stb.. Félek az ismeretlentől.. Nem tudom , hogy értitek-e :/. 12L
2012. ápr. 26. 16:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!