Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért vannak köztünk a szellemek?

Miért vannak köztünk a szellemek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 22:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Nincsenek.
2012. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nincsenek...komolyan.
2012. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Nincsenek,sosem tapasztaltam hogy lennének,semmi jel nem támasztja alá.Ősi hitekből fennmaradt elképzelés csak.
2012. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nagyon sok minden van ami szellemnek van kikialtva pedig nem az.

Igazabol szellem a halala utan ittragadt lelek.

Ahogy en latom meg elegge abban a tudatban letezik mint amikor meg a testeben letezett. Szerintem pont ez tartja oket egy ilyen koztes allapotban 2 vilag kozott. Pl ha valaki meghal nem jo az erintetteknek azon keserrgni, h miert ment el es sirni hogy maradjon.


Ez itt tudja oket marasztani. De ez csak egy ok amit meseltek. Nagyon sok lehet

2012. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
35%

"Igazabol szellem a halala utan ittragadt lelek."


De mivel lélek mint olyan, nem létezik, ezért szellemek sem léteznek.

2012. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
92%

én keresztény vagyok, hiszek istenben, és a mennyben is. Szellemek nincsenek, de lelkek vannak. Mikor papám meghalt, még a halála előtt műhelyébe beszereltünk egy riasztót, ami felhív ha betörnek.

Ő egész életében a műhelyben "lakott" egész nap ott ücsörgött. Halála után másnap éjjel csörgött a telefon, és a riasztó szólt, amikor kimentünk, az ajtó ugyanúgy zárva volt mint előtte, egy állat sem volt sehol, minden ugyanúgy volt, ott a helyén.

Lehet baromság, de szerintem a Papám ment vissza oda, de most nézzetek hülyének, nemérdekel.

2012. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
Mert sokat szívsz. Ha abbahagyod akkor eltünnek.
2012. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
A riasztó megszólalása épp akkor lehet teljesen véletlen egybeesés.Sok ilyen létezik.Azért hoztad a két dolgot összefüggésbe mert így könnyebb megemészteni egy családtag elmúlását.Ez pszichológiai ok,érthető emberi tulajdonság.De nekem ezek semmit nem bizonyítanak.
2012. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
pszihés ok nemlehet, véletlen lehet. Ugyanis alig ismertem a papámat, engem sose szeretett. Életemben talán 3-4szer beszéltem vele, pedig a szomszédban élt.
2012. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%

Lol nem letezik a lelek:D

Mar a qvantumfizika is bizonyitja a letezeset. Olvass utana.

2012. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!