Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nem képes békén hagyni?

Miért nem képes békén hagyni?

Figyelt kérdés
A mai délutánom szokásosan telt. 14 éves vagyok lógtam suli után a haverokkal. Miután haza értem fel akartam emelni a széket de nem tudtam mintha valaki ült volna rajta majd egy nagy reccsenést hallottam miután sikerült felemelnem.Nagyon megijedtem egyből valami természetfeletti lényre gondoltam...Át túrtam a házról szóló okmányokat mi szerint a telken az előző tulajdonos rendelőt vezetett. A mai alkalommal apukám és a testvérem kint ásták a kertet és találtak egy adagoló tűt. Megijedtem a hír hallatán mi szerint igaz amit kiderítettem.Éjszakánként fura hangokat hallok ... minthogyha valaki lépkedne a házban . Mikor mozdulok olyan érzésem van mintha figyelnének.Minta most is nézne valaki hogy ezt írom.. Mikor félálomba nézek ki magamból szokott olyan érzésem lenni mintha megcsapna a szellő .. rémísztő... de azt hiszem z a szellem rám ragadt.. és lehetséges hogy egy gyerek mert éjszaka lerúgtam egy plüst az ágyról és reggelre eltűnt.. Hangsúlyozom egy bátyám van a szüleim aludtak mikor észre vettem... Mért ragadtam? Talán itt halt meg? Félek nagyon. Tanácstalan vagyok.. Félek bárkivel megosztani mert bolondnak néznének.

2012. ápr. 26. 17:45
 1/10 Napkiraly ***** válasza:
na,hát nyugodj meg,rendelőben nem hullanak a népek,sőt,otthon szerintem több ember hal meg,mint rendelőben (még azt is vélelmezem,a lehető legkisebb esélyed van meghalni egy rendelőben, mint bárhol máshol,ivel ott orvos van,és nem tartanak ott ha olyan az állapotod). Ha volt kórházban laknál az más lenne, de rendelő az semmi. Csak beképzeled
2012. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy tényleg van ott egy szellem, de nem kell tőle parázni szerintem, csak néha szórakozik veled hogy ne tudd arrébb rakni a széket, de nem veszélyes
2012. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Beparáztatod magad....

Túl sok horrorfilmet nézel...

Össze kombinálsz mindenféle dolgokat és ez sül ki belőle.

Ahol én lakok meg kocsma volt. Elvileg itt sokkal több szellemnek kéne lennie. :)

A másik meg hogy a föld ami a lábad alatt van az ha teccik ha nem növényi és állati meg emberi anyagból van. Mennyi hulla kellett 70-100 méter földhöz? Az fogadom nemzavar?!! :D Akkor meg min parázol?

2012. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én barátom gyógyfüvekből olyan keveréket tud összeállítani, ami a megragadt szellemek erejét korlátozza ill. ha lefekvés előtt elmondod a mi Atyánkat akár többször is és beszerzel egy lila éjjeli lámpát is, akk. teljesen le lesz korlátozva, mert a lila fény magas rezgésszáma lekorlátozza az erejüket.
2012. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Anna ne képzelődj, mert csak önmagadat ijesztgeted.


az agy képes a félelmedben túl pörögni és felnagyítani olyan dolgokat amit egyébként észre se vennél. Nincsenek szellemek, nem korzóznak sehol. az aki testében meghal annak a lelke eltávozik örökre, visszatér a Teremtő Istenei energiához. Itt a valóság durva elektromossággal teli térben, a leheletnyi lélek energia megsemmisülne.


ahogy Te fantáziálsz és az elméd felnagyít dolgokat épp ilyen abnormálisak a felnőttek is, szóval nem kell szégyellned se a fantáziálásodat-- hallasz és olvasol sajnos épp elég babonaságot-- Ilyen az emberi természet és a fantázia.


Ha bárki testében meghal legfeljebb elköszön a lelke és aztán húss mennie kell. Túl sok szellemes filmet nézel, az mondjuk nem baj, csak hát egytől egyig fantázia, regény kitaláció jó téma egy filmhez és az olyanoknak akik babonásak

2012. ápr. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gyakorikérdéseken általában ufókra meg szellemekre 14évesek panaszkodnak....érdekes
2012. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod a Te korosztályod az amelyik kinyílik a világ és a körülötte élők felé.


A baj csak az hogy a mai világunk felnőttjei sajnos egy kissé ütődöttek, vissza fejlődtek agyilag a a sötét középkor felé először másokat akartak becsapni, aztán saját maguk is megbuggyantak. Ezt hallod mindenhol ezt látod? ÖMLIK ki a tévéből, a számítógépből.


Nem szabad elhinni és főleg nem szabad tovább fantáziálnod ilyen témákban, mert az agy képes megalkotni azt is, ami nem is létezik

2012. máj. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves többi válaszoló!

Attól, hogy a problémáról tudomást se akartok venni, mintha nem létezne és besöpritek a szőnyeg alá, nem jelenti, hogy a probléma meg van oldva. Vagy ha félrediagnosztizáljuk, gondoljátok el, ha egy pácienset rosszul diagnosztizálunk, annak végzetes következményei lehetnek!

2012. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Melkizei itt szükségtelen a diagnózis felállítása. az ebben a korban és gyermekkorban minél inkább még érésben van. Bármit érzékel amit nem ért azt felnagyítani képes és ha ehhez hozzá jön egy két félelmet keltő babonás mese amit itt ott zúdítanak az emberi elmére, egy kamaszkori forrongó agy képes felnagyítani az észleléseket az érzeteket.


Még felnőtteknél is előfordul pl. ha nem is babonás hogy valamit letesz és aztán nem találja-- na ilyenkor szokott az lenni hogy hová tűnnek a tárgyak?


Neked pedig Anna azt javaslom, egy ne ijedezz, ha egy lélek eltávozik, előfordulhat hogy nem indul el azonnal-- emlékezz csak azokra az elmesélésekre amikor valakit visszahoznak a klinikai halálból az első 10-12 percben, van úgy hogy elmeséli hogy valahova tartott egy úton halad-- szóval azonnal elszoktak indulni és soha nem térnek vissza mert eggyé válnak az isteni energiával.


De ha valaki az életben is egy kicsit bugyuta volt, vagy flugós akkor épp igy viselkedhet pár percig a leke-- nem tudja hol van mi történik vele és ide oda csapódik-- de ez nem jelenti azt hogy téged bántana-- de van egy másik energia is a Földben, aminek köszönhetjük a gravitációs erőt na ez az az erő energia amely a halál erejét is megtestesíti-- vagy is minden ilyen kallódó lelket ha kiszúr" érzékel, akkor bizony lerántja a mélybe és ha akar a lélek hanem akar akkor is el kell indulnia az Isteni Fény felé.


A szék lába pedig valamibe beakadt vagy valamitől odaragadt, meg kellett volna nézned jobban.


Szóval semmi majré, mert amit manapság szajkóznak sokan az mind egytől egyik kitaláció, fantázia és a jövedelem szerzések miatt hazugságok is-- gondolok itt a szelleműzés, szellem idézés, rontás levétel és egyéb szélhámosságokra.-- minél több ember válik ismét babonássá, annál több lesz a szélhámos.

2012. máj. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

87.f. Evolució és fejlődés. Mondd csak picinyem....

60.f. Szeretet, szerelem, barátság, és elmúlás...


19. f. A két csodálatos lelkünk.


Be tettem neked ezeket a fejezeteket egyenként keress rá és akkor megérted mit miért írtam neked.


Az emberek de még a vallások se tudják tulajdonképpen azt hogy mi tulajdonképpen a lélek, miből áll, hogy néz ki és mi lesz a sorsa a test-halál után.

Ezt csak az képes megismerni aki olyan képességekkel született amely ezt lehetővé is tette számára. Persze ahhoz hogy értse valaki mindenképp minimum a XX. szd ban kell születnie hogy fizika, kémia, csillagászat és geológiai ismeretei is legyenek tanult vagy olvasott na és egészségügyi.


Valamikor is születhettek ilyen képességgel emberek de a kevés akkori tudás miatt nem értették és így születtek a vallási mesék és lények, hogy fantáziával kerek egésszé szőték a vallások pedig kiegészítették a maguk, és az akkori uralkodók szájíze szerint.

2012. máj. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!