Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik ezek a furcsa, búgó...

Mik ezek a furcsa, búgó hangok világszerte?


2012. máj. 6. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Miből gondolod,hogy ez nem kamu? Valahogy nem győzött meg..
2012. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
80%

Ez egy fake fa.szsag.

A Crysis jatekbol szedtek ki a az egyik palyanak a zenejet, ha jol tudom es beraktak ala.

2012. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Azért én azt is nehezen hinném el, hogy ennyien megcsinálták ugyanazt. Ezeket tényleg a világ számos pontján felvették, olyan helyeken is, ahol sok ember van, és mindegyik ezt hallgatja. Ilyen sok beavatott lenne? Az szerintem képtelenség.

Nem tudom mi ez, szerintem van rá valami ésszerű magyarázat, de azt nem hiszem, hogy fake lenne az egész.

2012. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy hangmérnökök megvizsgálták a dolgot, és kiderítették, hogy hamis videókról van szó.
2012. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A HAARP-vel lövik a légkör egy rétegét.
2012. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 gepzene válasza:
Ez nem búg, hanem feature!
2012. máj. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A múltkor én is hallottam egy ilyen hangot s már-már tényleg elhittem, hogy van benne valami földönkívüli, aztán leesett, hogy a borús ég miatt valószínűleg egy repülőgép hangja "mutálódott meg" s az hallatszik ilyen furcsán.
2012. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy közrejátszik a sok napkitörés, és a föld mágneses mezeje. Rengeteg olyan frekvenciájú hanghullám létezik, amit nem hallunk. Lehet ez a kettő olyan frekvenciát hoz létre, amit már mi emberek is képesek vagyunk érzékelni.
2012. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
jajj bocs,miattam van az egész!elfelejtettem bezsírozni a kukatároló ajtaját.
2012. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ismét leírom, a HAARP-vel lövik a légkör egy rétegét.
2012. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!