Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az állításokról, miszerint, vannak titkos génmanipulációval foglakozó laborok világszerte, és az a sok furcsa lény, amit mindeni ufónak hisz, valójában génmanipulált állatok/emberek?

Figyelt kérdés
Többször olvastam, és hallottam ezekről. Persze, mi értelme lenne ezeket 'eldugni' a nagyközönség elöl? Mondjuk az is biztos, hogyha kitudódna valami ilyesmi, mindeki a világ végéről papolna.
2010. dec. 4. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már várom az ilyen érdekességeket hogy hogy nézhetnek ki, de nem hiszem hogy lenne ilyesmi mert akkor a járműveiket is egy génmanipulált vadászgépből állítottuk volna elő?
2010. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát bizony,én eltudom képzelni,hogy egy ilyen szerencsétlen génmanipulált lény kikerül véletlenül a természetbe,de az bizonyára nem élne sokáig,vagy ha mégis,akkor sem lenne annyira intelligens,mint az állítólagos ufonauták,akik csodás csészealjakat építettek és azokban közlekednek,ráadásul ők vizsgálgatnak minket ez még scifinek is túl hajmeresztő lenne!

Ráadásul a génmanipuláció,mutáció sosem pozitív,hanem negatív hatást eredményez.Ha egy fajt megmanipulálnak ,az már sosem lesz "tökéletes".

2010. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek szépen,.........nagyon lehetséges !

Biztosan vannak titkos laborok, hiszen nagy potenciálok vannak a témában és ezért titkolni kell.


Az is lehet bizony, hogy az összes ufo meg csupakabra stb. valójában génmanipulált ember, hiszen ezek kb a második világháború után terjedtek el, amikor volt lehetőség ezekre a kutatásokra. Mármint eljutottunk oda.

2010. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mivel maga a génsebészet egy élő és működő "tudomány" ezért lehetséges. Bár hivatalosan még csak baktériumokon/egyszerű létformákon (állítólag egy ilyen "egyszerű" létformában már meg is találták az öregedést szabályzó gént, és azt manipulálva ha jól tudom 20x-os élettartam hosszabbodást értek el), növényeken (amikor a boltba kerülő sok génkezelt szart szidják az emberek na azok azok :D pl nem kell nekik annyi víz, vagy jobban bírják a hideget, ellenállóbak a betegségekkel szemben) és bizonyos állatokon (természetesen itt a tenyésztés a lényeg pl több tej, jobb minőségű hús, betegségek, bár egy két vállalkozóbb szellemű tudósokból álló csoport már "előállított" uw fény hatására világító egereket. :D) Bár az ember kísérletek nem engedélyezettek attól függetlenül szinte biztos, hogy már megy az ügyeskedés. Valószínűleg a szuper-katona megalkotása a cél, aki lát a sötétben nem fázik, nem betegszik meg, nem kell annyit ennie, inna, lassabban fárad stb. Szóval lehetséges, hogy egy-két jobban sikerült "alany" kijutott vagy éppenséggel tesztelik őket. :D Meredeken hangzik de semmi ad okot arra, hogy ne véljük valósnak.
2010. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sterintem ilyen nincs

bocs de honnan vetted?

2010. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nigra ***** válasza:
a második válaszolót azért megcáfolnám, mert nem feltétlenül negatív a mutáció. mert pl. ha két normál intelligenciájú (100as IQ körüli) embernek, átlagon felüli zsenialitású gyereke születik, az is mutáció. az evolúció szintén mutáció bizonyos formában, tehát a mutáció nem feltétlenül negatív
2010. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van, mert ha normál bűnözők marihuánát termesztenek a hátsó garázsban, akkor az orvos bűnözők miért ne csinálnának szörnyszülötteket, csak úgy? Elég fejlett már a tudomány az ilyenek kivitelezéséhez, úgyhogy senki se mondja hogy mindegyik tudós kibírja hogy ne csináljon ilyet.

Szerintem VV Szandikát is így hozták létre...

2010. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
82%
Hogyne, sőt biztosan. Nézd meg azokat az állatokat, akik az országban szaladgálnak. Némelyik akkora kretén, hogy ezt biztos nem lehet születése után ilyenné nevelni.
2011. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!