Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tudsz Luciferről, a...

Mit tudsz Luciferről, a fényhozóról?

Figyelt kérdés

Írj róla bővebben!

Köszi!



2012. máj. 17. 00:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
62%
Amikor az ember rálép az énhez vezető útra, akkor nagy alkotó kalandba kezd..., az istenség értelmének a megtanulásába, elfogadva a maga számára a mikrokozmosz világának felelősségét, amelyben ő maga az isten... Az a lény, aki segíti az embert, hogy ehhez a ponthoz elérjen, Lucifer... az ember fejlődésének angyala... a mikrokozmosz világában a fény szelleme.
2012. máj. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
69%
hozza a fényt, meg minden
2012. máj. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Nagyon sok elmélet született Luciferről, mint fényhozóról. Én másként közelítem meg a témát. Egy horoszkópban a Szaturnusz helye mutatja, hogy hol van az a terület, ahol nekem rá kell jönnöm, fény gyúljon a fejemben, hogy mit kell tennem ahhoz, hogy fejlődjek.
2012. máj. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Prométeusszal azonosítják, aki levitte az embereknek a tüzet. Csak Luciferről úgy beszélnek, mint aki megadta az embereknek a tudást. Vallási megközelítésben viszont éppen azt mondják, hogy semmiféle tudást nem adott, de annál több szenvedést miután a bűnbe kényszerítette az első emberpárt.
2012. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

ez a teória sántít, nem véletlenül nem vagyok vallásos. Minek teremtette az Isten az embert, ha tudásra nem tehet szert EMBERI ÁLLATNAK? No de itt van a Jézus keresztre feszítése is, megváltott bennünket az eredendő bűntől. Eredendő bűn miatt: tested verejtékével keresd a te kenyeredet__________ miért azóta manna hull az égből? Ott a szülés. -------- azóta is fájdalommal szülnek. Akkor mi változott?

Dogma nem nekem való :D

Ellenben hiszek Istenben, és abban, hogy az evolúció során fejlődtünk ki és lassan szellemi szinten is fejlődünk. Reinkarnációról reinkarnációra.

Jézus, mint szellemi tanító, arra tanított bennünket, hogy nem kell a papokhoz fordulni, a saját szentélyed benned van azon keresztül fordulj az Istenhez.

2012. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 SSJGoku ***** válasza:
Lucifer a sötétség ura ennyit legalább tudhatnál a fényhez annyi köze van mint zebrának a kecskéhez
2012. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Pietrosol ***** válasza:
51%

SSJGoku!


Tévedsz,Lucifer a fényhozó!Csak a sötétségből hozza!

2012. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
6/7 te meg olyan tudatlan vagy, hogy az már fáj
2012. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy még nem találkoztam vele. Ha talán mégis szembejön velem, majd megkérdezem tőle, hogy van és hozza-e már a fényeket, mert az igazán nem ártana néhány embernek.
2012. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
4%

Isten egy Annunaki vezető volt akit Annu az Annunakik uralkodója nevezte ki vezetőnek a földre, ez az Istengyík volt Jahve, az összes biblia csoda High-Tech Annunaki technika volt.


Lucifer egy ellenlábas volt, aki a korábban leváltott uralkodóhoz húzott és ezért a földön vissza akarta állítani a régi hatalmukat, ezt úgy érte el, hogy felvilágosította a rabszolga emberiséget az Annunakikról és technikájukról úgy hogy elmagyarázta, azaz tudást adott az embereknek, azaz "fényt hozott". Ő volt Lucifer, aki szintén egy gonosz Annunaki volt. Azért volt bukott angyal, mert az ősi időkben angyalként jelentek meg a régi Annunaki uralkodók, hogy az emberek Istenként tiszteljék őket ! Azonban mivel az új uralkodó leváltotta őket és lejöttek a földre, azaz földreszálltak az Istenek, így a régi hatalmukat vesztett Annunakikat már nem angyalként látták a földiek és ezért nevezték őket bukott angyaloknak. Ezek a bukott angyalok vissza akarták a régi hatalmukat állítani a földön, de nem sikerült mert Isten, az akkori Annunaki vezető legyőzte a régi ellenségeiket és megbüntette őket, ezt most nem részletezem hogyan benne van a bibliában is képletesen, már ahogyan a korabeli emberek megértették amit láttak.


Ellenben Isten legnagyobb bánatára lelepleződtek az Annunakik céljai és technikájuk az emberek előtt és már nem Istenekként tsiztelték őket, mert tudták hogy ők is parázna egyszeri emberi érzelmek vezérelte lények, csak magas a technikai ismeretségük. Ezért az emberek nem követték Isten, azaz az Annunakik parancsait és elzüllőttek, ezért és a leleplezés miatt az Annunakik a bibliai vízözönnek említett katasztrófában ami nem az volt, hanem fejlett Annunaki támadás, végül elpusztították azokat a népeket akik tudtak róluk és ezek után elrejtőztek a közönség elől ! A háttérből irányítják a bolygót. Ha nem lett volna Lucifer lázítása, akkor ma is Istenet azaz az Annunakikat tisztelnénk minden nap és itt élne a földön mint hajdanán.

2012. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!