Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszel a szellemekben? Van...

Hiszel a szellemekben? Van valami sztorid ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 23:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Azt nem mondhatom, hogy hiszek bennük, azt sem, hogy nem. Leginkább tiszteletben tartom őket.
2009. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

szia.

én hiszek bennük..és nagyon sok tapasztalatom van,velük kapcsolatna ,pedig nem foglakozom velük.ha gondolod irok privire.és elmondom öket.

2009. jún. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké érdekelne, az email címem: i.beata@citromail.hu
2009. jún. 30. 12:09
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Hiszek, és van is okom rá...
2009. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Hiszek 1 kicsit, mivel osztálytársaimmal és velem is történtek már fura dolgok...például este valaki írt a billentyűzeten de odakint nem volt senki, és a gép se volt bekapcsolva...
2010. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem léteznek szellemek úgy, ahogy beszélünk róla. A lélek létezésében hiszek, de a lélek nem egy érzô valami, ami visszatér kísérteni. Az érzéseink, a saját valónk az agyunkban alakul ki az alatt az idô alatt amíg élünk és tapasztalunk. Ha meghalunk, ezek az érzések és gondolatok az agyunkal együtt velünk halnak. A lelkünk tovább élhet, de azt nem láthatjuk. Talán van aki érzi, de az csak van. Én kb 15 évig hittem azt, hogy kísértetek vannak körülöttem esténként. Kiderült, hogy pánikbetegség, ami este jön ki ha egyedül vagyok. Csak egy betegség, ami gyógyítható. Ekkor esett le, hogy nincsenek kísértô, bántó szellemek. Szerintem.
2010. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
82%
VALAMI van...
2010. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
nekem fényképen jelent meg egyszer valami...
2011. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor előfordul, hogy ha kimegyek a szobából ahol az öcsém játszik (5 éves) Mondjuk van egy összegyűrt pulóver...Amint visszamegyek a szobába az öcsém ugyanúgy ott játszik, csak épp az a pulóver kivasalva és összehajtva van ugyanott és amikor megkérdezem tőle, hogy ki hajtotta össze azt feleli, hogy az a csúnyaarcú barnakabátos bácsi...(És eközben a szoba sarkában lévő kanapéra mutatott ahol nem ült senki...)Anyámnak fel se tűnnek ezek a dolgok pedig sokszor szóbahozom...Ilyesmi már nem egyszer fordult elő és a mai napig tart!
2011. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kocsis Anett ***** válasza:

nekem 2-ét sztorim is van , de nem annak tűnt mintha megölni akarna , én úgy gondoltam hogy a déd nagyim az.


1.kutyámmal Törpivel

megakarta valaki simogatni , de Törpi csak morgott és elugrott(vagyis lehet hogy állat barát)


2.velem gépezésnél a sötétben

este egyedül maradtam a lakásban , egyszer csak egy nőies kedves hang szólalt meg , és a nevemet 2× mondta , kicsit beparáztam (az ajtónál szólalt meg , de senki nem volt az ajtónál, se bent se kint)

2012. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!