Vajon léteznek?

Figyelt kérdés
Léteznek-e vámpírok és vérfarkasok? Vannak történetek mindkét lénnyel kapcsolatban, de van-e valami bizonyíték? Esetleg nem is vérszívó, denevérfülű, hegyes szemfogú ÉS szőrös, farkasszerű emberekre kell gondolni, hanem valamilyen betegségekre?

2012. jún. 8. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Vámpírok- vámpír kór (porphyria):

[link]


Farkasember- farkasember szindróma:

[link]

2012. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Véleményem szerint ezek a lények Annunakik voltak, azaz idegenek.
2012. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden legenda igaz dologból indult, az már más kérdés hogy mennyire változott az igazság tartalma az évszázadok alatt.
2012. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A vámpír legenda ha jól tudom Vlad Tepes grófhoz(vagy lehet tévedek?) köthető, aki erdélyi gróf volt, és azt hiszem a sok karóba húzott ember miatt kapta a vérszívó vagy hasonló "becenevet" :D ő volt eredetileg Dracula gróf, csak a regényekben eltúlozták egy kicsit..
2012. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kezecske:D
2012. jún. 10. 15:28
 6/10 anonim ***** válasza:
A vámpír legenda sokkal idősebb, mint ahogyan azt sokan hiszik :).Aki olvasta Dante isteni színjátékát, az tudhatja, hogy az ő poklában az ördögöt gyakorlatilag vámpírként ábrázolta, bőrhártyával a karjai és teste között, denevér szerűként, szóval már az 1300-as évek körül is hittek a vámpírok létezésében ezekszerint.És szerintem még ennél régebbről ered a vámpír legenda, de ennél régebbi kézzel fogható bizonyítékot nem ismerek :D
2012. jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a véámpírok vajólában reptodek
2012. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 rda85 ***** válasza:
Vámpírlegenda eredete: középkori éhínségek, mikor a temetőket feltúrták a még ehető húsért. Román eredetű szóval: "nosferatu"
2012. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
VANNNAK! Mondjatok, hogy hiszekeny liba vagyok de en minden termszetfeletti lenyben hiszek.
2012. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én nem mondom, mert én is így vagyok ezzel. Mindennek van valóságalapja.
2012. júl. 4. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!