Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan vehetem fel a kapcsolat...

Hogyan vehetem fel a kapcsolatot természet feletti lényekkel, mesterekkel?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 17:02
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Egyébkén kérdező! a mikulás nem most,de régen létezett,és arról volt híres,hogy egy kis faluban élt,és az ottani szegény gyerekeknek vitt ajándékot,mert nagyon gazdag volt,és örömöt akart okozni azoknak,akik szegények voltak,hogy a karácsony napja emlékezetes legyen,a szeretet ünnepéről:)
2012. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Am... a természet feletti lények nem léteznek,csak a természettel összehangolt lények léteznek,akik ki használhatják a természetet,hogy meg könnyítsék életüket:)
2012. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Nem lehetett téves.. Pontosan mit mondtál neki?
2012. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Hogy ki vagyok, meg hogy Zengh mestert keresem, kérdezte a fiatal hang szerintem nem lehetett idősebb nálam (28), hogy milyen témában én erre mondtam, hogy természetfeletti dolgokkal kapcsolatban, meg hogy egy fórumon(Gyakori kérdések.hu) kaptam meg az elérhetőségét. azt mondta téves, erre visszakérdeztem, hogy egy picit sincs egyezés, nincs téves... Elnézést kértem a zavarásért és letettem...
2012. jún. 21. 18:21
 25/48 anonim ***** válasza:
Különös...
2012. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
nah.. látod,megmondtam humbukk:D majd nézd a számládat,lehet,hogy valahol a + áfáknál tartasz:D
2012. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ha tényleg ez volt az a szám lehet nem voltam jó fej vagy nem tudom. HA valaki ezen a számon már beszélt vele akkor hívja fel lehet csak én nem voltam elég szimpatikus. Nincs honlapja?
2012. jún. 21. 18:58
 28/48 anonim válasza:

Ne haragudj meg,de ha 28 éves létedre így áttudnak b***ni akkor nem lehet valami nagy az agyi szinted...Egy normális ember ezt elolvassa, hogy mennyi baromságot elhiszel, körberöhög.

A helyedbe nem égetném magam.

2012. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
A Mester szelektál a leendő tanítványok között. Különben miért kérdezett volna rá, hogy milyen ügyben keresed? Ha téged felhívnak és téves, nem kérdezed meg, hogy miért keresik az adott személyt. Mindenesetre úgy látszik a kérdező még nincs kész arra, hogy tanítvány legyen.
2012. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Lehet azért nem sikerült mert Mesterek nem tanítanak Mestereknek!
2012. jún. 23. 01:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!