Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek e, illetve valaha is...

Léteznek e, illetve valaha is léteztek sellők?

Figyelt kérdés
Nyilván nem úgy képzelem el mint pl.: Arielt,de létezhet olyan lény amelynek az emberhez hasonló felsőteste és halfarka van?

#sellő #sellők létezése
2012. jún. 25. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
van valami hal, aminek ember feje van és azt hitték hogy jó nők, na azok a sellők. már nem tudom mi a nevük
2012. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
egy kbszott hal?:O degáz :( azt reméltem valami különlegesebb és misztikusabb :D de azért köszönöm:)
2012. jún. 25. 12:38
 3/12 anonim ***** válasza:
régen a matrózok a hosszú út során vagy túl sok vagy túl kevés rumot ittak és mindenfélét hallucináltak, mert nő hiányuk (is) volt
2012. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ezek a dugongok,illetve lamantinok , melyeket igen a tengerészek néztek sellőknek.
2012. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen és az nem hal, hanem emlős.
2012. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hogy lehet egy lamantint szexinek gondolni?X3:D
2012. jún. 26. 00:20
 7/12 anonim ***** válasza:

sztem még nem ittál rumot ,elég egy kicsi és máris , laci bá

egy adonisz lesz .

2012. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy hogy régen nem voltak kozmetikai eszközök és egészséges tkezést sem ismerték, nem volt zsírleszívás és plasztikai műtét sem. Sztem azt sem tudták hogy milyen ételnek milyen hatása van az emberre és nem is válogathattak. Szóval nem nézhettek ki az emberek valami jól. Na, ha megnézed azokat a halakat, kb nem lehetett sok különbség köztük és az akkori emberek között :D.
2012. jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
xD
2012. jún. 26. 13:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nőhiányban szenvedő tengerésznek még egy kékbálna is sexi lett volna.
2012. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!