Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek TÉNYLEG léteznek...

Szerintetek TÉNYLEG léteznek vagy léteztek vámpírok?

Figyelt kérdés
Most ezt komolyan kérdem,most divat lett a vámpírság meg minden ilyen dolog az Alkonyat miatt ezért tudom ,hogy a rajongók akarnak hinni benne,de én komolyan kíváncsi vagyok véleményekre.Ja,és ezzel nem a rajongókat akarom sértegetni,én is megnéztem az eddigi 2 részt,a vámpírok nem a film óta érdekelnek.
2010. jún. 27. 17:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
NEM
2010. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Miböl gondolod hogy egyálltalán léteztek vámpírok, az a igaság hogy sajnos nem léteznek mert nincs rá bizonyíték , és hát azért se léteznek mert ez az egész nem igaz . Nincsenek vámpírok. Ha léteznek akkor én szivesen találkoznák egyel, ha valaki tud rá bizonyítékot akkor meg nézem a véleményét.
2010. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

hát ha léteznek is, tuti nem csillognak meg csilingelnek a napon.

Van olyan betegség, hogy az emberek betegek lesznek a naptól. És biztos van olyan elmebeteg, aki mások vérét akarja inni. De örökké élni, vagy csak évszázadokig is, senki nem fog.

2010. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:

háát talán. :)

de most biztos nem.

max régen.

de azért szivesen találkoznék egy Edward féle vámpírral. :P

2010. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Sem most, sem régen.
2010. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ba.romság
2010. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%

Szerintem nem lehet így kizárni...

1. Ha léteznek, valószínűleg nem olyanok, mint Edward, vagy Darren Shan, vagy a kismillió történet szereplői

2. Ha léteznek, valószínűleg titkolják, hogy ne zargassák őket, tehát ezért nincs bizonyíték a létezésükre. De attól, hogy valamit nem ismerünk, az már nincs is?!

Én sem vagyok naiv, aki mindent elhisz, amit elé tesznek a tévében, vagy akárhol... csak szerintem semmit nem zárhatunk ki, pusztán mert normálisak vagyunk, és agyunkra megy a Twilight vagy akármi:)

2010. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Utolsó te ugy gondolod hogy lehet a magdi néni az aki elment tegnap az utcán?

Mert nem hiszem hogy épp az a vámpir akinek a fényképezőgépbe piros a szeme.

Elárulom minden embernek.

Köszi nem kell lepontozni. Amugy szeritem nem léteznekk.

Egyik válaszoló egy másik kérdésbe küldött egy linket.

[link]

2010. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Csak feltételezés , napjainkban 6 milliárd ember van, mostanában több van mint 6 milliár valamenyi ember van a földön.

Csak abba gondoljatok bele hogy ha lennének vámpírok akkor szerintetek nem buktak volna még le? hisz 6 milliárd ember van a földön és edig ezek közül egyik-se talált vámpírt .


A válaszom egyszerű , nincsenek vámpírok!!

2010. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ja
2010. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!