Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Járt már démon a házadban és...

Járt már démon a házadban és ha járt akkor szállt meg valakit?

Figyelt kérdés
démon, sátán, pokol, megszállás, antikrisztus

2012. jún. 29. 21:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
72%

mindenházban jár egy démon egy anygal és egy nemtudom a nevét


de nem olyan mint a filmekben !!

lehet hogy én is démonvagyok?



NEM VAGY TE MANGA FÜGŐ??

2012. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:

miért a mangákban vannal démonok?mert nem szoktam mangázni


démon a bibliába van megírva és a sok szemtanú és megszállt ember is igazolja, hogy léteznek.


De a gyakori oldal olvasói közül már találkozott valaki démonokkal?

2012. jún. 29. 21:46
 3/86 anonim ***** válasza:
27%
Mért érdekel ez téged? De komolyan, mért kell belekötnöd mások dolgába? A démonok szabadon járnak-kelnek, azt szállnak meg akit akarnak..szerintem te se örülsz ha kifecsegik a titkaidat és beleszólnak a munkádba..
2012. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 Tom Benko ***** válasza:
8%
Senki házában nem járt. Nem léteznek.
2012. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
13%
démonok a sátánisták szelleme, nem emberi, emberfeletti képességekre képes. Egy démon nincs mindenhol ott. Szellemek, azok viszont vannak. Komolyan beszélek. Történt bármi furcsa a házban? Nekem üzenhetsz bármikor priviben. Tudom miről beszélsz. Régen engem el akart rabolni egy démon, feketefüst formában jelent meg. Nagyon megijedtem és rajtam kívül mindenki más is látta. Nem dohányfüst volt. Valami tiszta fekete.
2012. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
27%
KIK A DÉMONOK ? csak 1 kérdés
2012. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
34%
Engem legutóbb egy Lustaság nevű démon szállt meg.
2012. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
0%

Ne hallgass az előzőre, szellemek nem létezne.Démonok viszont léteznek az alvilágban és néha-néha mikor meglazul a kapu 1-1 átszökik a világunkba és bele költöznek egy ember testébe.Ez nem mindig tekinthető megszállásnak mert valamikor csak meglapul az emberben, ez a veszélytelen démon de van olyan, ami átveszi az irányítást és olyan dolgokra veszi rá a gazdatestet, amit valójában nem akar elkövetni.Ezen belül és létezik ami ártalmatlan dolgokat hajtat végre az emberrel és létezik ami káros dolgokat végeztet vele.Az utóbbit nevezzük kártevő démonnak. Ha bármi kérdésed lenne a démonokkal kapcsolatban írj privátot.

Tóth Jakab, démonológus

2012. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
95%

"démonok nemléteznek csak szellemek"

"szellemek nem léteznek csak démonok"

tipikus ezotézia szakértők, és nem értik miért nem vesszük őket komolyan.

mindjárt beír egy sátánológus meg egy pokológus is, :D lehetőleg egymásnak is ellentmondanak majd nem csak nektek.

Kiegyezhetnétek egy döntetlenben: egyik sem létezik.

2012. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 A kérdező kommentje:
de létezik mindkettő, szellem és démon is! csak a szellemeknek keveseb hatalma van, mint a démonoknak.
2012. jún. 29. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!