Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tóth Jakab tényleg létezik?

Tóth Jakab tényleg létezik?

Figyelt kérdés
Sok kérdésnél láttam, hogy egy Tóth Jakab nevű, magát démonológusnak valló ember válaszol. Aránylag normális, de kissé hihetetlen válaszokat ad, ugyan ilyen hihetetlen kérdésekre.Nem vagyok szkeptikus, de azért nekem durva lenne, hogy ha a démonok köztünk élnének. Én nem nagyon hiszek ebben. Tóth Jakab úr, ha olvassa ezt a kérdést, tudja igazolni, hogy valóban ez a neve és démonológus a szakmája?

2012. júl. 1. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Tüth Jakab OKJ-s démonológus, csoporttársa voltam 1997-ben, true story.
2012. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Tóth Jakab létezik. Csak írd be a nevét Facebookon. Kijön 100000000000000000 Tóth Jakab az biztos.
2012. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Ez ugye valami vicc... ha én minden hozzászólásom alá odaírnám, hogy:


dr. Németh Endre

rangvisztikus


Akkor ez elég jól hangzik nem? Pedig rangvisztika nincs is. Azért írja hogy komolyabban vedd a válaszait (amiket ráadásul hadd ne minősítsek...) vagy csak viccel, azt se tartom elképzelhetetlennek.

2012. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Én pont most kaptam tőle egy erős leoltást, mert ellent mertem mondani a véleményének.
2012. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most itt az a kérdés, hogy az a bizonyos Tóth Jakab létezik e vagy csak valaki szórakozik.
2012. júl. 3. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
gIPSZ jAKAB.
2012. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a válasz igen is meg nem is. Az illető létezik, bár nem tudom az igazi nevét használja e, és tényleg azt hiszi hogy démonológus. De nem szórakozásból hiszi ezt, hanem más okokból.
2012. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. júl. 4. 09:41
 9/9 anonim válasza:

Igen, tényleg létezem, és a nevem is Tóth Jakab. A nevet azért fedem fel, mert nem én vagyok az egyetlen Tóth Jakab a világon és így hitelesebb amit írok, de teljesen nem fogom felfedni magam a zaklató szkeptikusok miatt, akik csak azért járnak ide, hogy lejárassanak bennünket. Igazolni sem tudom, hogy ez a szakmám,

mert akkor föl kéne fednem a kilétemet. Aki hisz nekem az hisz, aki nem az nem. Mindig próbálok segíteni, ha azt látom, hogy démon lehet a dologban. Nem kevés ideig tanultam ezt, nem is vagyok már fiatal. Vannak

akik segítséghez fordultak hozzám és a legtöbbjüknek tudtam is segíteni. Mint írtam, kedves kérdező, a kilétemet nem fogom felfedni, de hidd el, én azért vagyok itt, hogy másokon segítsek.

Tóth Jakab, démonológus

2012. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!