Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Zombi támadás tehendők?

Zombi támadás tehendők?

Figyelt kérdés

Olvasom ezo topicot és zombi részt sokan kérdezik mi van ha jönnek a zombik akkor



Left 4 Dead 2 on

Dead Rising on xD

Dead Island on .



2012. júl. 7. 07:26
1 2
 1/18 anonim válasza:

Zombieland pl abban van megoldás az ottani szabályok követése.


Keress túlélőket

Biztonságos menedéket

Fegyvereket

Orvosi cuccokat

Élelmet

2012. júl. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Helyesírási szótárat:D "Teendő".

Én láttam olyan bejegyzést, talán aztadomon, hogy nézz balra. A tőled balra eső legközelebbi tárgy az egyetlen, amivel visszaverheted az ajtód előtt tülekedő zombik támadását. Nézd meg neked ott mi van. Ha nem olyasmi mint amik nekem, akkor sürgősen rakj oda valamit ami zombitlanításra alkalmas. Mert lehet hogy tényleg az az egyetlen ami szóbajöhet:D

2012. júl. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Thehendő?

Jóóó van anyukám melyik iskolába jártál?

2012. júl. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem jártam OSkolába!! am meg le szarom h 1 x félre írom az ilyen kis taknyok csak az olyant keresik ahol félre írtam am meg nekem úgy is jó :)
2012. júl. 7. 08:20
 5/18 A kérdező kommentje:
ja + te melyikbe mer másolni se tudsz te izetlen mert én tehendőt írtem te meg már át alakítottad thehendőre ? pff te beszélsz a helyes írás szabályáról ... pancs ostoba ember :D további szép napot
2012. júl. 7. 08:23
 6/18 anonim ***** válasza:
bujj el az asztal alá ott nem találnak meg a zombok! XD
2012. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tehendő! xD
2012. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Antimod ***** válasza:
Mivel a halottakból eltávozik a lélek, így anélkül aligha fognak életre kelni. Ezért ezen soha nem szoktam gondolkozni.
2012. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bújj el egy könyvtárba és amég tart a zombitámadás,tanulj meg helyesen írni és fogalmazni.:)A harcot pedig bízd a nagyokra.
2012. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
oké :D 14 éves parancsolgat de nekem mind 1 nem köt le h írok már le írtam 1x am meg nagyokra menyi vagy 14? de tőlem rájuk bízom . További Szép Napot
2012. júl. 7. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!